Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 10 Vyberte

Pronájem bytu Praha 10

Hledáte pronájem bytu v Praze 10, který bude vhodný pro Váš čtrnáctidenní nebo třeba i půlroční pobyt? Obraťte se na Flatio a vyberte si bydlení podle Vašich představ. Postup získání je snadný – požádáte o rezervaci a po předání klíčů můžete hned bydlet.

Vyberte si z 496 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Byty k pronájmu v Praze 10 – bez provize, bez kauce a bez realitky

Praha 10 je rozlehlé území. Chcete v této lokalitě při své návštěvě hlavního města České republiky bydlet? Mrkněte do naší mapky a zorientujte se snadněji.


Nejnovější byty k pronájmu v Praze 10

Toužíte si sehnat bydlení podle Vašich představ na pár týdnů nebo měsíců v Praze 10, avšak zatím Vás žádný nabízený byt na Flatio neoslovil? Neztrácejte naději a sledujte nejnovější byty k pronájmu, které jsou k nám přidány. A už Vám nikdy žádná skvělá nabídka neproklouzne mezi prsty.Najděte na Flatio pronájem bytu v Praze přímo od majitele a bez kauce!

Vy si ji pak vlastním tempem prohlédnete s pomocí virtuálních prohlídek nebo fotek a v případě zájmu požádáte online o rezervaci. Nejpozději do 24 hodin Vám dá pronajímatel odpověď, zda je vybraný pronájem bytu v Praze 10 na zvolené období Váš.

od  30 600  / 30 dní
od  1 020  / den
Včetně všech služeb
od  42 750  / 30 dní
od  1 425  / den
Včetně všech služeb
28 000  / 30 dní
933  / den
Včetně všech služeb

Bydlení na Praze 10: co je dobré vědět?

Chcete to mít do parku nebo na fotbalový zápas kousek? Sežeňte si na Flatio pronájem bytu v Praze 10. A můžete zajít třeba na zápas od Slavie či na procházku do Heroldových sadů, kde se seznámíte s novými přáteli. Na 19 km² žije podle údajů z konce roku 2017 dohromady 109 790 obyvatel. Toužíte být jedním z nich na 14 dní, 4 týdny nebo třeba i 6 měsíců?

Na Flatio Vám umožníme sehnat kompletně vybavený pronájem v Praze na pár týdnů i měsíců, a to bez kauce. Vy tak nemusíte po příjezdu už nic řešit a můžete se pustit rovnou do objevování okolí. Pokud Vás navíc zajímají památky, také si v Praze 10 přijdete na své – na Vaši návštěvu čeká Kostel sv. Václava nebo třeba Kostel sv. Mikuláše.


Nejlépe hodnocené byty na Flatio v Praze 10

Chcete nejlepší byt z Prahy 10 na Flatio? Mrkněte se k nám na web a nechte svou volbu podpořit hodnocením předchozích uživatelů, kteří už v nabízeném bydlení nějaký čas strávili. Pak si jen vyberte nejlépe hodnocené byty k pronájmu a zvolte si z nich ten pravý právě pro Vás.

Jaké jsou výhody pronájmů na Flatio?

  1. Všechny byty si můžete dopředu z pohodlí současného bydliště prohlédnout i zarezervovat online.
  2. Nabízené pronájmy jsou kompletně vybavené nábytkem, spotřebiči a dalším potřebným příslušenstvím.
  3. Vyřízení rezervace je velmi rychlé – do 24 víte, zda s pronájmem můžete počítat.
28 000  / 30 dní
933  / den
Včetně všech služeb
od  42 750  / 30 dní
od  1 425  / den
Včetně všech služeb

Pronájem bytu Praha 10 bez provize, bez kauce a bez realitky?

Představte si situaci, že si vyberete odkudkoliv ze světa pronájem ve své vysněné lokalitě – Praze 10. Rezervace i všechno další papírování pak proběhne online. Vše je rychlé, bez zdržování a nejpozději do 24 hodin víte, zda máte vybraný pronájem v kapse.

Zdá se Vám to jako sen? Na Flatio to je realita! Omrkněte nabídky na webu a vyberte si ideální bydlení, které Vás oslovilo. Váš pracovní, studijní nebo třeba jen výletní pobyt tak bude bez starostí, kde budete těch 14 dní, měsíc nebo třeba také i půl roku bydlet.

Bez realitky

Na Flatio neodvádíte zbytečně peníze do kapsy makléřům. U nás seženete pronájem bytu v Praze 10 bez realitky i bez vysokých provizí. Bydlete efektivně a ušetřete u toho – pošlete nám pouze 500 Kč za rezervaci a my Vám pak už jen vypočítáme servisní poplatek podle délky plánovaného pobytu v hlavním městě ČR. To je všechno, nic jiného u nás neplatíte.

Bez kauce

U nás nemusíte odkládat peníze někdy i v hodnotě několika měsíčních nájmů, abyste si mohli dovolit vyjet na pár týdnů nebo i třeba i měsíců do hlavního města České republiky. Na Flatio si seženete pronájem bytu v Praze 10 bez kauce. Uspořené finance tak můžete s čistým svědomím vložit do návštěv kulturních akcí nebo posezení s novými přáteli.


Pronájmy bytů v dalších lokalitách