Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 1 Vyberte

Pronájem bytu Praha 1

Toužíte bydlet v historickém centru hlavního města České republiky a mít výhled na památky i rušné srdce Evropy? Vyberte si pronájem bytu v Praze 1 na Flatio a bydlete měsíc nebo i půl roku třeba i s výhledem na Karlův most nebo Staroměstský orloj.

Vyberte si z 493 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Byty k pronájmu v Praze 1

Chcete radši pobývat u Vltavy nebo dáváte přednost rušnějšímu centru? Mrkněte se na mapku a vyberte si pronájem v Praze 1 podle umístění bytu.

Nejnovější byty k pronájmu v Praze 1

Chcete při svém pobytu v hlavním městě České republiky bydlet v jeho kouzelném centru, kde to žije ve dne i v noci? Pronájem bytu v Praze 1 si na měsíc nebo třeba i půl roku seženete jednoduše na Flatio.

Každý den můžete sledovat, jaké nové nabídky byly přidány a vybrat si podle bohaté fotogalerie, virtuálních prohlídek nebo také s pomocí uživatelských hodnocení.

Co je předností pronájmů na Flatio?

  1. Žádná platba kauce.
  2. Kompletně zařízené byty.
  3. Vyřízení žádosti o rezervaci do 24 hodin.

Vyberte si z nejnovějších bytů k pronájmu ideální bydlení pro Vaše potřeby a užijte si naplno Váš pobyt.

85 000  / 30 dní
2 833  / den
Včetně všech služeb
32 000  / 30 dní
1 067  / den
Včetně všech služeb
73 000  / 30 dní
2 433  / den
Včetně všech služeb

Bydlení na Praze 1: co je dobré vědět?

Čeká Vás cesta do srdce Evropy a rádi byste se ubytovali v samotném historickém centru? Na Flatio si sežeňte pronájem bytu v Praze 1 na pár týdnů nebo i měsíců a neplaťte za předražené hotely či penziony. Ať Váš pobyt bude trvat 14 dní, měsíc nebo i půl roku, s námi ušetříte – kauce ani vysoké poplatky za zprostředkování u nás nenajdete.

Centrum hlavního města České republiky se rozkládá na 5,53 km² a obývá ho trvale z údajů z konce roku 2017 celkem 29 499 obyvatel. Vše důležité máte kousek a o zábavu není nikdy nouze. Restaurace, památky nebo třeba bar pro večerní posezení s novými přáteli najdete třeba i pod svými okny.


Nejlépe hodnocené byty na Flatio v Praze 1

Kdo může lépe zhodnotit skutečnost údajů o nabízeném bytě od pronajímatele než jeho reálný uživatel? Vyberte si nejlepší byt v Praze 1 podle hodnocení předchozích nájemníků. Díky jejich zkušenostem se můžete spolehnout, že Vaše bydlení bude odpovídat uvedenému popisu, fotkám i virtuální prohlídce.

Už na Vás nečeká žádné překvapení v podobě velmi pomalé WiFi nebo vrzající postele. S Flatio budete dopředu vědět, do čeho přesně jdete. A můžete si z pohodlí současného bydliště vybrat z nejlépe hodnocených bytů k pronájmu ten ideální právě pro Vás a Vaše potřeby.


Sháníte pronájem bydlení na Praze 1 bez realitky, bez kauce a levně?

Bydlete v centru Prahy na 14 dní, 3 týdny nebo třeba i 6 měsíců. Se střednědobými nebo krátkodobými pronájmy nemusíte utrácet za zdejší hotely nebo penziony – stačí využít domácího prostředí, které se nabízí v pronájmech na Flatio. Zařízení je rychlé a jednoduché. Stačí si dle virtuálních prohlídek nebo třeba hodnocení předchozích uživatelů vybrat ideální bydlení a požádat si o rezervaci. A do jednoho dne budete vědět, zda můžete na vybrané období s pronájmem počítat.

Každý nabízený byt je navíc kompletně vybavený nábytkem i příslušenstvím, Vy tak nemusíte po svém příjezdu nic řešit, protože vše bude připraveno. A okamžitě můžete začít bydlet.

Praha 1 bez realitky

Říkáte si, že sehnat pronájem bytu v Praze 1 bez realitky není možné? Nabídka na Flatio Vám tento názor vyvrátí, protože potvrzuje, že to jde. Už Váš nečeká žádné vyhazování peněz za vysoké provize pro makléře, zaplatíte jen 500 Kč za rezervaci vybraného bydlení a servisní poplatek podle délky pobytu.

Praha 1 bez kauce

Chcete získáte střednědobý pronájem bytu v Praze 1 bez kauce? Na Flatio to jde! Už nemusíte dávat do zástavy žádné peníze v hodnotě tří měsíčních nájmů, které budou jen tak ležet 4 týdny nebo třeba i celý půl rok. U nás Vám umožníme tyto finance investovat efektivněji – na výlety, kulturní akce nebo posezení s novými kamarády.