Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 9 Vyberte

Pronájem bytu Praha 9

Cesty Vás vedou do hlavního města České republiky? Plánujete zde pár týdnů nebo i měsíců studovat, pracovat nebo třeba jen objevovat v rámci výletu krásy srdce Evropy? Ať je účel Vaší návštěvy jakýkoliv, sežeňte si včas pronájem bytu v Praze 9 na Flatio.

Vyberte si z 501 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Byty k pronájmu v Praze 9 – bez provize, bez kauce a bez realitky

Je pro Vás při výběru bydlení důležité, že hned přesně víte, kde se byt nachází? Vyberte si na mapce od Flatio pronájem v Praze 9 snadno a rychle.


Nejnovější byty k pronájmu v Praze 9

Sháníte si pronájem bytu v Praze 9 na 14 dní, 2 týdny nebo třeba i 6 měsíců, ale zatím Vás žádné doposud nabízené bydlení neoslovilo? Sledujte nejnovější byty k pronájmu na Flatio, ať máte stále přehled.

Vaši finální volbu Vám usnadní připravené virtuální prohlídky a přiložené fotografie, které si prohlédnete vlastním tempem. Pak si stačí jen vybrat ideální byt právě pro Vás, požádat si o jeho rezervaci a nejpozději do 24 hodin máte od pronajímatele zprávu, zda máte bydlení na zvolené období v kapse.

od  34 200  / 30 dní
od  1 140  / den
Včetně všech služeb
37 000  / 30 dní
1 233  / den
Včetně všech služeb
37 000  / 30 dní
1 233  / den
Včetně všech služeb

Bydlení na Praze 9: co je dobré vědět?

Čeká Vás pracovní cesta nebo třeba studijní pobyt v hlavním městě České republiky, ale bydlet v rušném centru Vás příliš neláká? Sežeňte si pronájem bytu v Praze 9. Autem, tramvají nebo třeba metrem máte všechno důležité v dosahu pár minut.

Na území o rozloze 13,86 km² žije podle údajů z konce roku 2017 celkem 58 050 obyvatel. Plánujete být jedním z nich na 2 týdny, 3 měsíce nebo třeba i půl roku? Na Flatio Vám pomůžeme sehnat ideální bydlení podle Vašich potřeb – chcete mít okna s výhledem na východ nebo třeba parkovací místo u domu? Omrkněte si nabízená bydlení a vyberte si ten nejlepší byt právě pro Vás. Nejpozději do 24 hodin od rezervace Vám dá pronajímatel potvrzení. U nás se zbytečně nezdržujeme!


Jaké jsou nejlépe hodnocené byty na Flatio na Praze 9?

To pro Vás zhodnotili jejich předchozí nájemníci. Seřaďte si nejlépe hodnocené byty k pronájmu a vyberte si ideální bydlení v hlavním městě České republiky právě pro Vás.

Díky zkušenostem nájemníků máte možnost sehnat si bydlení, které bude přesně vyhovovat Vašim potřebám – kompletně vybavený byt o různých dispozicích, s balkonem nebo třeba s výhledem na park. Vše je na Vás – stačí si zvolit podle virtuálních prohlídek, přiložených fotografií a hodnocení uživatelů.

Vše je navíc bez nutnosti platit kauci nebo vysoké provize pro makléře.

37 000  / 30 dní
1 233  / den
Včetně všech služeb
37 000  / 30 dní
1 233  / den
Včetně všech služeb
od  26 312  / 30 dní
od  877  / den
Včetně všech služeb

Hledáte pronájem bydlení na Praze 9 bez realitky a bez kauce?

Chystáte se vyrazit do hlavního města České republiky na výlet, za prací nebo třeba je to další cíl Vaší stezky digitálního nomáda? Na Flatio Vám pomůžeme sehnat parádní bydlení přesně podle Vašich představ, postup má 3 jednoduché kroky:

  1. Vyberete si podle virtuálních prohlídek, přiložených fotek nebo hodnocení předchozích nájemníků.
  2. Provedete rezervaci na 2 týdny, měsíc nebo třeba i půl roku.
  3. Vyčkáte na potvrzení od pronajímatele max. 24 hodin a po příjezdu můžete začít okamžitě bydlení využívat naplno!

Bez realitky

Objevte v Praze její pravé kouzlo se vším všudy. Užívejte si zážitků naplno a uspořte na ně peníze už při shánění bydlení pro Vaši blížící se návštěvu. Sežeňte si pronájem bytu v Praze 9 bez realitky a bez vysokých poplatků, které byste museli dát makléři za zprostředkování. Na Flatio to je jednoduché – zaplatíte jen servisní poplatek podle délky pobytu a 500 Kč za rezervaci vybraného bydlení.

Bez kauce

Prahu můžete zažít plnými doušky. Chcete navíc i ušetřit, ať máte více prostředků pro poznávání hlavního města České republiky? Na Flatio si najdete pronájem v Praze 9 bez kauce, která může být i ve výší třeba tří měsíčních nájmů. Bydlete s rozmyslem!


Pronájmy bytů v dalších lokalitách