Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 2 Vyberte

Pronájem bytu Praha 2

Jste pracující, student nebo digitální nomád a cesty Vás vedou do hlavního města České republiky? Vyberte si vhodný pronájem bytu v Praze 2 na Flatio podle přiložených fotek, virtuálních prohlídek nebo podrobných popisů. Zvládnete to odkudkoliv na světě!

Vyberte si z 508 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Byty k pronájmu v Praze 2

Sehnat si pronájmy na pár týdnů nebo měsíců v Praze 2 je díky týmu Flatio jednoduché. Stačí mrknout do mapky, vybrat si bydlení a požádat o rezervaci.


Nejnovější byty k pronájmu v Praze 2

Máte na Flatio už všechny nabídky zhlédnuté, ale žádná zatím nevyhovovala Vašim potřebám? Omrkněte každý den nejnovější byty k pronájmu a třeba už dnes můžete najít své vysněné bydlení na pár týdnů nebo i měsíců.

Na Flatio si jednoduše zajistíte pronájem bytu v Praze 2, stačí vykonat tyto tři kroky:
  1. Vybrat si podle virtuálních prohlídek a přiložených fotografií ideální bydlení.
  2. Požádat si o rezervaci vybraného bytu.
  3. Nejpozději do 24 Vám bude doručena odpověď od pronajímatele a Vy budete vědět, zda můžete s pronájmem počítat.
58 500  / 30 dní
1 950  / den
Včetně všech služeb
42 500  / 30 dní
1 417  / den
Včetně všech služeb

Bydlení na Praze 2 – pár informací

Rádi byste se při svém pobytu na pár týdnů nebo i měsíců v hlavním městě České republiky ubytovali dále od centra, ale zároveň ne příliš daleko? Sežeňte si pronájem bytu v Praze 2 a vše důležité budete mít skoro pod okny. A na dohled třeba i pevnost Vyšehrad.

V srdci Evropy to žije ve dne i v noci, buďte toho součástí i Vy! Můžete být student, pracující nebo třeba digitální nomád, v Praze si najdete každý to své, co ho bude naplňovat. Na rozloze o velikosti 4,19 km² trvale žije dle informací z konce roku 2017 celkem 49 624 obyvatel. Chcete být jedním z nich?

Vyberte si na Flatio střednědobý nebo krátkodobý pronájem. Nejpozději do 1 dne od rezervace budete vědět, zda můžete s bydlením na zvolené období počítat. U nás se nezdržujeme, vše je rychlé a jednoduché na vyřízení.


Nejlépe hodnocené byty na Flatio v Praze 2

Po nepříjemné zkušenosti s ubytováním na dovolené z minulého roku už dáte při výběru bydlení jen na uživatelská hodnocení? Na Flatio víme, jak jsou reálné zkušenosti důležité. Vy si tak můžete vybrat nejenom podle virtuálních prohlídek a fotek. Ale také si můžete seřadit nejlepší byty v Praze 2 podle přidaných hodnocení od předešlých nájemníků.

Nejlépe hodnocené byty k pronájmu na Flatio Vám zaručí, že uvedený popis se shoduje se skutečností. Po příjezdu Vás tak nebude čekat nepohodlná postel nebo třeba pomalá WiFi. Na vše budete dopředu připraveni.


Pronájem bytu Praha 2 bez realitky a bez kauce

Čeká Vás brzy cesta do hlavního města ČR a nyní zvažujete, kde budete bydlet? V nabídce je dost drahých hotelů i penzionů, ale Vy byste dali radši přednost prostředí, které je více podobné Vašemu domovu? Vyberte si na Flatio ideální pronájem bytu v Praze 2 bez kauce, bez realitky a bez vysokých provizí. Bydlete v srdci Evropy 4 týdny, čtvrt roku nebo třeba i 6 měsíců v kompletně vybaveném bytě, který si najdete na Flatio. Postup je jednoduchý:

  1. Stačí si vybrat podle virtuálních prohlídek, které si prohlédnete vlastním tempem.
  2. Provézt rezervaci a vyčkat na potvrzení pronajímatelem.
  3. Vše bude vyřešeno nejpozději do 24 hodin!

U nás je vše rychlé a pustit se do toho můžete z jakéhokoliv místa na světě, kde chytnete připojení k internetu.

Bez realitky

Sehnat si bydlení na 2 týdny, 2 měsíce nebo třeba i půl roku v Praze 2 bez realitky není jen snem, který se nemůže splnit. S Flatio to zvládnete i bez makléřů a platby vysokých provizí. Vy díky tomu ušetříte a můžete uspořené peníze vložit do zábavy a poznávání kultury hlavního města České republiky.

Pronájem bytu v Praze 2 bez kauce

Pokud jste bydleli v pronájmu, určitě víte, že se platí při uzavření smlouvy ve většině případů kauce, která bývá i trojnásobkem měsíčního nájmu. Na Flatio to však neplatí. U nás si můžete zajistit bydlení na 14 dní, měsíc nebo třeba i půl roku bez nutnosti placení kauce.


Pronájmy bytů v dalších lokalitách