Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 8 Vyberte

Pronájem bytu Praha 8

Vyberte si pronájem bytu v Praze 8 snadno a rychle na Flatio. Ať už jedete na pár týdnů nebo třeba i měsíců do hlavního města České republiky, určitě oceníte možnost pobývat během celého pobytu v domácím prostředí, které si sami dopředu vyberete.

Vyberte si z 499 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Byty k pronájmu v Praze 8

Hledáte si pronájem bytu v Praze 8? Zorientujte se snadněji v nabízeném bydlení na Flatio v naší přehledné mapce. Pak už si stačí jen vybrat!


Nejnovější byty k pronájmu v Praze 8

Hledáte pronájem bytu v Praze bez realitky? Prohlédněte si nejnovější byty k pronájmu v hlavním městě České republiky a bydlete během celé doby návštěvy v Praze v prostorech, které budou vyhovovat všem Vašim potřebám. Vše u nás navíc zvládneme bez kauce, realitky a vysokých poplatků.

Pronájem bytu v Praze 8 už nemůže být snadnější – pokud cestujete na měsíc, dva nebo třeba i půl roku do srdce Evropy, obraťte se na Flatio a vyberte si ideální bydlení právě pro Vás. A nejpozději do 24 hodin, co si požádáte o rezervaci, budete vědět, zda můžete s pronájmem počítat.

od  27 200  / 30 dní
od  907  / den
Včetně všech služeb
od  41 250  / 30 dní
od  1 375  / den
Včetně všech služeb

Bydlení na Praze 8: co je dobré vědět?

V hlavním městě České republiky máte na každém rohu nějakou památku nebo významnou budovu. A Praha 8 není výjimkou. Na svém území o velikosti 21,82 km² se hrdě hlásí pro všechny zájemce o kulturu Karlínská synagoga nebo třeba Kostel sv. Cyrila a Metoděje.

Tuto oblast hlavního města obývá podle údajů z konce roku 2017 celkem 105 145 obyvatel. Plánujete být jedním z nich a sehnat si pronájem bytu v Praze 8? Volte pro své hledání tým Flatio a jejich střednědobé nebo krátkodobé pronájmy na pár týdnů nebo i měsíců. Vše bez potřeby platit kauci nebo vysoké provize pro realitní kanceláře. U nás zaplatíte jen 500 Kč za rezervaci a k tomu servisní poplatek, který se vypočítá podle délky Vašeho plánovaného pobytu.


Nejlépe hodnocené byty na Flatio v Praze 8

Jaký je nejlepší důkaz, že popis bytu se shoduje skutečně s realitou? Uživatelská hodnocení! Na Flatio to víme, proto si můžete vybrat nejlepší byty v Praze 8 díky jejich předchozím uživatelům, kteří už vybraný pronájem po svém pobytu ohodnotili. Máte tak jistotu, do čeho jdete a po příjezdu na Vás tak nečeká žádné nemilé překvapení.

Na Flatio jsou nejlépe hodnocené byty k pronájmu snadno vyhledatelné a Vy tak můžete při své volbě jít do 100% ověřených nabídek. Pak už si stačí jen vybrat s pomocí fotek a virtuálních prohlídek ideální bydlení a požádat si o jeho rezervaci.


Hledáte pronájem bydlení na Praze 8 bez realitky, bez kauce a levně?

Proč zbytečně vyhazovat peníze za služby od realitní kanceláře, platby vysokých kaucí nebo ubytování v předražených hotelech v hlavním městě České republiky? Na Flatio to jde i bez toho. Pokud se chystáte vyjet do Prahy na výlet, za studiem nebo na pracovní cestu, volte pro hledání bydlení jejich tým.

Jaký je správný postup pro sehnání bydlení na Flatio?

  1. Vyberte si s pomocí fotek a virtuálních prohlídek svým tempem ideální byt právě pro Vás.
  2. Pošlete pronajímateli žádost o jeho rezervaci.
  3. A pak už stačí jen vyčkat maximálně 24 hodin na potvrzení.

Všechny byty v nabídce jsou kompletně vybavené nábytkem, spotřebiči i příslušenství a Vám tak nebude po příjezdu nic chybět.

Bez realitky

Nechce se Vám platit makléřům provize za zprostředkování a radši byste tyto peníze vložili do poznávání hlavního města České republiky? Na Flatio seženete pronájem bytu v Praze 8 bez realitky i bez vysokých poplatků. U nás platíte akorát za rezervaci 500 Kč a pak podle délky pobytu vypočítáme servisní poplatek.

Bez kauce

Vyberte si pronájem bytu v Praze 8 bez kauce, která někdy bývá i ve výši tří měsíčních nájmů. Díky týmu Flatio se zabydlíte v hlavním městě České republiky na pár měsíců i týdnů. Už nemusíte řešit žádné drahé hotely nebo rušné koleje, strávíte příjemné chvíle v srdci Evropy v prostředí, které Vám bude připomínat Váš domov.