Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Brno Brno - Černovice Vyberte

Pronájem bytu Brno-Černovice

Kousek přírody a zároveň atmosféra velkoměsta. To splňují pronájmy bytů v Brně-Černovicích. Chcete v této městské lokalitě bydlet pár týdnů i měsíců? Mrkněte se na Flatio a rezervujte se si bydlení podle svých představ.

Vyberte si z 72 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat
Ověřeno službou Trustpilot
4.6

Brno-Černovice: byty k pronájmu

Na mapce od Flatio vidíte všechny pronájmy v Brně-Černovicích přehledně na jednom místě i s dalšími základními údaji o nabídce. Mrkněte na to a vyberte si.


Nejnovější byty k pronájmu: Brno-Černovice

Zažijte atmosféru velkoměsta, kde máte kromě městské zástavby i přírodu kolem sebe. Sežeňte si pronájem bytu v Brně-Černovicích a buďte pár týdnů nebo třeba i celý jeden rok v klidu a pohodě. Vyberte si z nejnovějších bytů k pronájmů parádní bydlení, které vám bude každý závidět. Mrkněte se na virtuální prohlídky a vyberte si z nich nové bydlení pro svůj blížící se pobyt. Vše na Flatio zvládneme bez potřeby platit kauci nebo vysoké poplatky, s námi uhradíte jen 500 Kč za rezervaci a servisní poplatek.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Bydlení v Brně-Černovicích: co je dobré vědět

Jedete do Brna na 4 týdny, půl roku nebo i 12 měsíců? Rezervujte si na Flatio bydlení, které splní Vaše požadavky na lokalitu i vybavení. Na rozloze o velikosti 6,29 km² žije podle informací z roku 2011 přes 8 tisíc obyvatel. Vybrali jste si některý z pronájmů bytů v Brně-Černovicích i Vy? Tak to máte vyhráno. Tato původně zemědělský orientovaná oblast Brna se v současné době mění na průmyslovou čtvrť. Avšak původní přírodní krajiny Černovického hájku stále zůstává na svém malém kousku. A Vy tak máte možnost zažít velkoměsto plnými doušky a zároveň mít kousek přírody pár kroků od domu.


Časově flexibilní pronájem bytu v Černovicích

I když vyrazíte do Brna jen na 14 dní nebo třeba i na celý jeden rok, tak na Flatio si jednoduše seženete na vybrané období bydlení podle svého vkusu a potřeb. Start-up Flatio se zabývá zprostředkováním krátkodobých, střednědobých i dlouhodobých pronájmů v Brně-Černovicích, toužíte se zde usídlit na pár týdnů nebo i měsíců? Rezervujte si byt.

Pronájem bytu na 14 dní

I na dva týdny se můžete ubytovat v domácím prostředí. Vyberte si z nabídky pronájmů bytů na 14 dní v Černovicích a mějte zajištěné klidné bydlení na pár týdnů i měsíců svého pobytu v Brně.

Pronájem bytu na měsíc

Na Flatio si poradíme i s požadavkem bydlení na 4 týdny. Vyrážíte do Brna na toto časové období? Mrkněte se na nabídky na webu a zvolte si pronájem bytu na měsíc v Brně-Černovicích.

Pronájem bytu na půl roku

Ať už se chystáte na pracovní, studijní nebo výletní návštěvu druhého největšího města v České republice, tak v Brně-Černovicích si snadno seženete pronájem bytu na celých 6 měsíců.

Pronájem bytu na rok

Budete trávit 12 měsíců v Brně-Černovicích kvůli pracovním povinnostem nebo studijním činnostem? Nechcete bydlet v drahých hotelech ani hlučných univerzitních kolejích? Podívejte se na nabídku pronájmů na rok od Flatio a vyberte si.


Nejlépe hodnocené byty v Brně-Černovicích

Má některý z bytů nabízených na Flatio v Brně nejvyšší hodnocení? Mrkněte se na jeho virtuální prohlídku a rezervujte si ho na 14 dní, 4 týdny, půl roku nebo i celých 12 měsíců. Pokud však plně nesplňuje Vaše představy, mrkněte se na další nejlepší byty k pronájmu v Brně-Černovicích na pár týdnů nebo i měsíců. U nás je navíc vše bez kauce a vysokých provizí, hradíte jen 500 Kč za rezervaci a servisní poplatek. Je to levné, rychlé a zvládnete to z jakékoli země na světě, kde máte připojení k internetu.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky a bez kauce Brno-Černovice

Vydáváte se za chvíli na cestu do Brna a plánujete zde strávit 2 týdny, měsíc nebo třeba i celý jeden rok? Pokud nechcete platit přemrštěné ceny za hotely nebo služby realitním kancelářím, obraťte se na tým Flatio a jeho nabídku krátkodobých, střednědobých i dlouhodobých pronájmů bytů v Brně-Černovicích bez realitky, vysokých poplatků i kauce. Podle virtuálních prohlídek, hodnocení přechozích uživatelů a podrobných popisů si snadno vyberete ideální bydlení právě pro Vás.

Bez realitky

S Flatio nemusíte řešit, kde vezmete na provize makléřům. Žádné totiž nebudete platit. U nás se hradí jen 500 Kč za rezervaci a pak pouze servisní poplatek, který se vypočte podle délky Vašeho plánovaného pobytu.

Bez kauce

Kdo chytře ušetří, má pak na výlety i pravidelné setkávání s novými přáteli na akcích v Brně. Buďte i Vy rozumní a neplaťte zbytečně kauci, když to dělat nemusíte.