Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Brno Brno - Útěchov

Pronájem bytu Brno-Útěchov

Okraj velkoměsta je skoro jako vesnice. Toužíte po tom, že budete bydlet pár týdnů nebo i měsíců v prostředí, které bude mít v sobě kousek přírody? Sežeňte si na Flatio střednědobý nebo krátkodobý pronájem bytu v Brně-Útěchově.

Vyberte si z 33 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Brno-Útěchov: byty k pronájmu

Mapka na Flatio přehledně ukáže, kde se nachází střednědobé nebo i krátkodobé pronájmy v Brně-Útěchově. Využijte ji a mějte vše na jednom místě.


Nejnovější byty k pronájmu: Brno-Útěchov

Vyberte si z nejnovějších bytů k pronájmu v Útěchově a bydlete 14 dní, 4 týdny nebo třeba i 12 měsíců v Brně v klidu a v pohodě. Ať už Vás čeká v druhém největším městě České republiky studijní, pracovní nebo výletní pobyt, díky týmu Flatio si ho užijete plnými doušky.

Pronájem bytu v Útěchově máte zajištěný velmi snadno – nejpozději do 24 hodin od podání žádosti o rezervaci Vám dá pronajímatel zprávu, že s bydlením můžete počítat po celou dobu Vašeho pobytu.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky a bez kauce Brno – Útěchov

Nikdo by Vás neměl nutit platit zbytečně vysoké poplatky za sehnání pronájmu v Brně na 14 dní, 4 týdny nebo třeba i celých 12 měsíců. Na Flatio jednáme férově, u nás zaplatíte jen:

  1. Rezervační poplatek 500 Kč.
  2. Servisní poplatek podle délky pobytu.

Bez realitky

Mějte sehnaný dopředu plně zařízený pronájem bytu v Brně-Útěchově bez realitky a vysokých provizí, které jdou do kapsy makléři. Na Flatio si najdete bydlení i bez potřeby utrácet.

Bez kauce

Žádné platby navíc Vás na Flatio nečekají. Na webu si vyberte pronájem bytu v Brně-Útěchově bez kauce i dalších vysokých poplatků. S námi ušetříte a můžete tak investovat peníze do objevování druhého největšího města České republiky.