Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 11 Háje Vyberte

Pronájem bytu Praha 11 – Háje

Máte zájem si sehnat pěkné a plně vybavené ubytování na celou dobu svého pobytu? Vyberte si střednědobý pronájem bytu v Praze 11 – Hájích na Flatio na 4 týdny, půl roku nebo třeba i 12 měsíců.

Vyberte si z 496 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 11 – Háje: byty k pronájmu

Mapka od Flatio je přehledná a zorientujete se v ní snadno, ať je Vám 20 nebo 60 let. Pak už si stačí jen vybrat pronájem bytu v Praze 11 – Hájích a rezervovat si ho.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 11 – Háje

Mějte zajištěné dopředu bydlení v hlavním městě ČR na plné 4 týdny nebo třeba i celý 1 rok svého plánovaného pobytu. Pak už můžete řešit jen návštěvu nejrůznějších akcích, sebevzdělávání nebo poznávání s novými přáteli. Volte nejnovější byty k pronájmu v Praze 11 – Hájích na Flatio.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky v Praha 11 – Háje

Vybrat si parádní bydlení, ve kterém zvládnete zůstat v poklidu po celou dobu své pracovní či třeba studijní cesty, je s týmem Flatio hračka. Už se nemusíte obracet na realitní kanceláře a platit jejich nadsazené provize. Vyberte si sami bez nutnosti osobních prohlídek z pronájmů bytů v Praze 11 – Hájích bez realitky. U nás si stačí omrknout nabízené bydlení přes virtuální prohlídku a požádat si o rezervaci.


Pronájmy bytů v dalších lokalitách