Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájem bytu Praha 15 – Dubeč

Sežeňte si bydlení na pár týdnů nebo i měsíců ve čtvrti, jejíž historie spadá až do 11. století po Kristu. Vyberte si z nabídky střednědobých pronájmů bytů v Praze 15 – Dubči a mějte jistotu bydlení během celého svého pobytu.

Vyberte si z 1394 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 15 – Dubeč: byty k pronájmu

Na naší přehledné mapce se snadno zorientujete, ať Vám je 18 nebo třeba 50 let. Pak si jen požádáte o rezervaci vybraného pronájmu bytu v Praze 15 – Dubči.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 15 – Dubeč

Zvolte si z nejnovějších bytů k pronájmu v Praze 15 – Dubči parádní bydlení, jež využijete naplno během celého svého měsíčního nebo i celoročního pobytu, na který se již brzy chystáte kvůli práci či třeba škole. Mrkněte se u nabídek na připravené virtuální prohlídky a usnadněte si tak svou finální volbu.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky v Praha 15 – Dubeč

Chcete si vybrat pěkné a plně zařízené bydlení v hlavním městě České republiky, které byste nemuseli zařizovat přes realitní kancelář? Obraťte se na start-up Flatio a ušetřete peníze na provizích pro makléře. Za pronájem bytu v Praze 15 – Dubči bez realitky u nás platíte jen 500 Kč za úspěšnou rezervaci a pak servisní poplatek, jehož výše se odvíjí od délky Vašeho plánovaného pobytu.