Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájem bytu Praha 15 – Dubeč

Sežeňte si bydlení na pár týdnů nebo i měsíců ve čtvrti, jejíž historie spadá až do 11. století po Kristu. Vyberte si z nabídky střednědobých pronájmů bytů v Praze 15 – Dubči a mějte jistotu bydlení během celého svého pobytu.

Vyberte si z 383 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 15 – Dubeč: byty k pronájmu

Na naší přehledné mapce se snadno zorientujete, ať Vám je 18 nebo třeba 50 let. Pak si jen požádáte o rezervaci vybraného pronájmu bytu v Praze 15 – Dubči.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 15 – Dubeč

Zvolte si z nejnovějších bytů k pronájmu v Praze 15 – Dubči parádní bydlení, jež využijete naplno během celého svého měsíčního nebo i celoročního pobytu, na který se již brzy chystáte kvůli práci či třeba škole. Mrkněte se u nabídek na připravené virtuální prohlídky a usnadněte si tak svou finální volbu.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky v Praha 15 – Dubeč snadno a rychle?

Chcete si vybrat pěkné a plně zařízené bydlení v hlavním městě České republiky, které byste nemuseli zařizovat přes realitní kancelář? Obraťte se na start-up Flatio a ušetřete peníze na provizích pro makléře. Za pronájem bytu v Praze 15 – Dubči bez realitky u nás platíte jen 500 Kč za úspěšnou rezervaci a pak servisní poplatek, jehož výše se odvíjí od délky Vašeho plánovaného pobytu.

Jaké jsou největší benefity služby Flatio?

  1. Žádná kauce či přemrštěná provize.
  2. Plně zařízené apartmány včetně internetového připojení.
  3. Konečné ceny včetně poplatků za energie.

Jak funguje služba Flatio?

Získání pronájmu přes Flatio je to rychlé a snadné. Jednoduše si vyberte svůj oblíbený apartmán, odešlete Žádost o rezervaci a počkejte maximálně 24 hodin na rozhodnutí majitele. Poté budete s jistotou vědět, zda s apartmánem můžete počítat či nikoliv. Pokud ano, budete moci dokončit smluvní proces, který zahrnuje také podpis smlouvy o pronájmu – vše probíhá online z pohodlí Vašeho domova bez nutnosti osobního setkání s majitelem!