Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájem bytu Praha 16 – Radotín

V Radotíně se můžete ubytovat u zalesněných kopců nebo třeba v klasické bytové zástavbě. Vyberte si ideální pronájem bytu v Praze 16 – Radotíně sami a pobývejte v hlavním městě ČR měsíc nebo i celý rok.

Vyberte si z 382 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 16 – Radotín: byty k pronájmu

Zorientujte se snadno v naší mapce mezi nabízenými střednědobými pronájmy v Praze 16 – Radotíně a vyberte si pro svůj pobyt ideální bydlení.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 16 – Radotín

Už žádné další čekání na to, než se zlevní předražené sazby hotelů nebo penzionů. Vyberte si pro svou blížící se cestu z nejnovějších bytů k pronájmu v Praze 16 – Radotíně ideální bydlení o různých dispozicích, které splní Vaše představy o vybavení nebo třeba i lokalitě v hlavním městě České republiky.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Hledáte pronájem bytu bez realitky v Praha 16 – Radotín?

Proč byste se měli při shánění bydlení v hlavním městě samotného srdce Evropy obracet pouze na realitní kanceláře? Radši své našetřené peníze vložte do poznávání Prahy než do zbytečně vysokých provizí, které byste dali do kapsy makléři. Mrkněte se na virtuální prohlídky, které jsou připojené k nabídkách a zvolte si parádní bydlení na 4 týdny, půl roku nebo třeba i 12 měsíců.

Jaké jsou největší benefity služby Flatio?

  1. Žádná kauce či přemrštěná provize.
  2. Plně zařízené apartmány.
  3. Nejpozději do 24 hodin po odeslání žádosti o rezervaci se dozvíte, zda je bydlení Vaše či nikoliv.

Jak funguje pronájem apartmánů přes Flatio?

Je to rychlé a snadné. Jednoduše si vyberte svůj oblíbený apartmán, odešlete Žádost o rezervaci a počkejte maximálně 24 hodin na rozhodnutí majitele. Poté budete s jistotou vědět, zda s apartmánem můžete počítat či nikoliv. Pokud ano, budete moci dokončit smluvní proces, který zahrnuje také podpis smlouvy o pronájmu – vše probíhá online z pohodlí Vašeho domova bez nutnosti osobního setkání s majitelem!