Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájem bytu Praha 17 – Sobín

V malé pražské čtvrti, která se podobá spíše vesnici, se zabydlí každý člověk, který je rád pro své sousedy známou tváří. Jste to Vy? Tak si vyberte ideální pronájem bytu v Praze 17 – Sobíně.

Vyberte si z 1393 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

17 – Sobín: byty k pronájmu

Láká Vás bydlení v okrajové části města, ale nechcete to mít do společnosti daleko? Vyberte si na mapce ideální pronájem bytu v Praze 17 – Sobíně.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 17 – Sobín

Novinky vyhlížíte s radostí a jiskrou v oku, protože je milujete? Vyberte si i své budoucí bydlení na pár týdnů nebo i měsíců na Flatio a zvolte si z nejnovějších bytů k pronájmu v Praze 17 – Sobíně. Všechny nabídky mají kompletní vybavení nábytkem i příslušenstvím a Vy po příjezdu nic nemusíte shánět.


Pronájem bytu bez realitky v Praha 17 – Sobín

Máte plné zuby předražených hotelů i realitních kanceláří, které si účtují nesmyslně vysoké částky? Mrkněte se spíše na web od Flatio, kde se zabývají zprostředkování střednědobých pronájmů bytů v Praze 17 – Sobíně bez realitky. Díky jejich nabídce si seženete parádní bydlení na 4 týdny, půl roku nebo i celých 12 měsíců, které si dopředu sami vyberete podle přiložených virtuálních prohlídek.