Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájem bytu Praha 17 – Sobín

V malé pražské čtvrti, která se podobá spíše vesnici, se zabydlí každý člověk, který je rád pro své sousedy známou tváří. Jste to Vy? Tak si vyberte ideální pronájem bytu v Praze 17 – Sobíně.

Vyberte si z 383 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

17 – Sobín: byty k pronájmu

Láká Vás bydlení v okrajové části města, ale nechcete to mít do společnosti daleko? Vyberte si na mapce ideální pronájem bytu v Praze 17 – Sobíně.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 17 – Sobín

Novinky vyhlížíte s radostí a jiskrou v oku, protože je milujete? Vyberte si i své budoucí bydlení na pár týdnů nebo i měsíců na Flatio a zvolte si z nejnovějších bytů k pronájmu v Praze 17 – Sobíně. Všechny nabídky mají kompletní vybavení nábytkem i příslušenstvím a Vy po příjezdu nic nemusíte shánět.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájmy bytů bez realitky v Praha 17 – Sobín?

Máte plné zuby předražených hotelů i realitních kanceláří, které si účtují nesmyslně vysoké částky? Mrkněte se spíše na web od Flatio, kde se zabývají zprostředkování střednědobých pronájmů bytů v Praze 17 – Sobíně bez realitky. Díky jejich nabídce si seženete parádní bydlení na 4 týdny, půl roku nebo i celých 12 měsíců, které si dopředu sami vyberete podle přiložených virtuálních prohlídek.

Jaké jsou největší výhody pronájmů přes Flatio?

  1. Žádná kauce či přemrštěná provize.
  2. Plně zařízené apartmány.
  3. Konečné ceny včetně poplatků za energie.

Jak funguje pronájem přes Flatio?

Je to rychlé a snadné. Jednoduše si vyberte svůj oblíbený apartmán, odešlete Žádost o rezervaci a počkejte maximálně 24 hodin na rozhodnutí majitele. Poté budete s jistotou vědět, zda s apartmánem můžete počítat či nikoliv. Pokud ano, budete moci dokončit smluvní proces, který zahrnuje také podpis smlouvy o pronájmu – vše probíhá online z pohodlí Vašeho domova bez nutnosti osobního setkání s majitelem!