Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájem bytu Praha 18 – Čakovice

Vedou Vás cesty do hlavního města České republiky na 4 týdny nebo i 12 měsíc? Hledáte si pronájem bytu v Praze 18 – Čakovicích? Mrkněte se na Flatio a požádejte si o rezervaci bydlení, které Vám sedne.

Vyberte si z 383 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 18 – Čakovice: byty k pronájmu

Plánujete se zabydlet na severním okraji hlavního města ČR v pronájmu bytu v Praze 18 – Čakovicích? Vyberte si jednoduše na naší mapce.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 18 – Čakovice

Vyberte si mezi nejnovějšími byty k pronájmu v Praze 18 – Čakovicích ideální bydlení na pár týdnů nebo i měsíců. Můžete být aktuálně v Číně nebo třeba Finsku, ale pokud máte připojení k internetu, na Flatio si v poklidu prohlédnete virtuální prohlídky a pak už jen požádáte o rezervaci vhodného bydlení.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Hledáte pronájem bydlení bez realitky či provize v Praha 18 – Čakovice snadno a rychle?

Už žádná realitní kancelář nebo služby makléřů s jejich vysokými provizemi. Sežeňte si pro svůj měsíční nebo i celoroční pobyt pronájem bytu v Praze 18 – Čakovicích na Flatio. Nabídka na webu je obohacena o virtuální prohlídky a Vy tak budete moci odkudkoliv ze světa omrknout vybraný byt ve všech jeho koutech. Pak si ho jen stačí rezervovat a do 24 hodin máte potvrzení o tom, že to máte v kapse.

Proč si pronajmout bydlení právě přes Flatio?

  1. Žádná kauce.
  2. Plně zařízené apartmány včetně internetového připojení.
  3. Konečné ceny včetně poplatků za energie.
  4. Online podpis smlouvy.

Jak to celé funguje?

Získání pronájmu přes Flatio je to rychlé a snadné. Jednoduše si vyberte svůj oblíbený apartmán, odešlete Žádost o rezervaci a počkejte maximálně 24 hodin na rozhodnutí majitele. Poté budete s jistotou vědět, zda s apartmánem můžete počítat či nikoliv. Pokud ano, budete moci dokončit smluvní proces, který zahrnuje také podpis smlouvy o pronájmu – vše probíhá online z pohodlí Vašeho domova bez nutnosti osobního setkání s majitelem!