Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájem bytu Praha 20 – Horní Počernice

Chcete být do dvaceti až čtyřiceti minut v centru, i když bydlíte až na samém okraji hlavního města České republiky? Zvolte si pronájem bytu v Praze 20 – Horních Počernicích na měsíc nebo i celý jeden rok.

Vyberte si z 383 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 20 – Horní Počernice: byty k pronájmu

Máte zájem sehnat si pěkný pronájem bytu v Praze 20 – Horních Počernicích? Využijte mapku Flatio a snadno si vyberte ideální bydlení.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 20 – Horní Počernice

Toužíte po klidné lokalitě, kde budete trávit večery po práci nebo třeba škole, avšak zároveň nechcete být odkázán na chudou síť MHD? Volte si z nejnovějších bytů k pronájmu v Praze 20 – Horních Počernicích na Flatio a mějte zařízené bydlení na 4 týdny, půl roku nebo i 12 měsíců.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Potřebujete pronájem bytu bez realitky či kauce v Praha 20 – Horní Počernice?

Sežeňte si na Flatio ještě před vycestováním do hlavního města České republiky střednědobý pronájem bytu v Praze 20 – Horních Počernicích bez realitky a ušetříte za vysoké provize pro makléře. Zároveň tak seženete příjemné bydlení podle svého vkusu a potřeb na celou dobu pobytu, odkud to budete mít přibližně půl hodiny do centra a všechny služby hned po ruce.

Jaké jsou největší benefity služby Flatio?

  1. Žádná kauce či přemrštěná provize.
  2. Plně zařízené apartmány.
  3. Konečné ceny včetně poplatků za energie.
  4. Nejpozději do 24 hodin po odeslání žádosti o rezervaci se dozvíte, zda je bydlení Vaše či nikoliv.

Jak funguje pronájem apartmánů přes Flatio?

Je to rychlé a snadné. Jednoduše si vyberte svůj oblíbený apartmán, odešlete Žádost o rezervaci a počkejte maximálně 24 hodin na rozhodnutí majitele. Poté budete s jistotou vědět, zda s apartmánem můžete počítat či nikoliv. Pokud ano, budete moci dokončit smluvní proces, který zahrnuje také podpis smlouvy o pronájmu – vše probíhá online z pohodlí Vašeho domova bez nutnosti osobního setkání s majitelem!