Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Brno Brno - Slatina

Pronájem bytu Brno-Slatina

Zajímáte se o historii nebo jen hledáte klidné bydlení ve velkoměstě? Ať jsou Vaše potřeby jakékoliv, tak na Flatio si na 14 dní nebo i 1 rok najde pronájem bytu v Brně-Slatině student, pracující i digitální nomád.

Vyberte si z 47 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Brno-Slatina: byty k pronájmu

Mapka od Flatio Vám přehledně ukáže, v jaké lokalitě pronájmy v Brně-Slatině jsou, kdo je spravuje nebo třeba i kolik Vás budou na vybrané období stát.


Nejnovější byty k pronájmu: Brno-Slatina

Co je nové, to je dobré. Znáte to pořekadlo a chcete ho vždy vyzkoušet v praxi, když se objeví nějaká novinka? Pokud se chystáte brzy vyrazit na cesty do Brna, tak na Flatio máte nyní možnost, stačí si vybrat z nabídky nejnovějších bytů k pronájmu na webu.

Omrkněte si virtuální prohlídky a prohlédněte si vybrané bydlení svým tempem, v jakoukoliv denní dobu a odkudkoliv ze světa, kde nyní jste. Na Flatio si zvolíte vhodný krátkodobý, střednědobý nebo dlouhodobý pronájem bytu ve Slatině, pak si ho zarezervujete a nejpozději do 24 hodin Vám dá pronajímatel zprávu s potvrzením.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Bydlení v Brně-Slatině: co je dobré vědět

Toužíte po klidu, i když vyrážíte bydlet na pár týdnů nebo i měsíců do velkoměsta? V Brně-Slatině budete pouhých 20 minut od centra s MHD a zároveň daleko od středu všeho rušného dění. Na rozloze o velikosti 5,83 km² se dle údajů z roku 2011 budete dělit o místo se skoro 10 tisíci dalšími obyvateli. Chcete jít do toho? Mrkněte na nabídku pronájmů bytů v Brně-Slatině a sežeňte si bydlení, které Vám bude vyhovovat po všech stránkách.

Při své návštěvě můžete ve volných chvílích navštívit přírodní lokalitu Stránská skála, která ukázala hodně pozůstatků prehistorického života nebo se třeba vydat na prohlídku kostelů či kapliček.


Nejlépe hodnocené byty v Brně-Slatině

Nejlepší byty z Brna-Slatiny Vám zaručí, že na 100 % budete vědět, do čeho při výběru bydlení jdete. Předchozí nájemníci do referencí sdělí všechny své zkušenosti s reálnou podobou bytu a Vy tak máte objektivní seznam názorů na lokalitu, výbavu nebo třeba i spotřebiče.

Podívejte se na nejlépe hodnocené byty k pronájmu, projděte si v klidu jejich virtuální prohlídky a vyberte si ideální místo pro Váš blížící se pobyt. I když se chystáte do Brna na 14 dní nebo třeba i celý rok, tak na Flatio si najdete bydlení raz dva.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Časově flexibilní pronájem bytu ve Slatině

Nebuďte časově omezování pro své bydlení, vyberte si na Flatio krátkodobý, střednědobý nebo dlouhodobý pronájem bytu v Brně-Slatině. Buď strávíte v druhém největším městě České republiky 2 týdny nebo třeba i celých 12 měsíců. Je to na Vás – stačí si jen zvolit bydlení, rezervovat si, uhradit za to 500 Kč a do 24 hodin máte vše vyřízeno.

Pronájem bytu na 14 dní

Budete 2 týdny v Brně a chcete je strávit mimo drahý hotel nebo rušnou univerzitní kolej? Existují i jiné způsoby pro zajištění bydlení, ideálním řešením je zajistit si na Flatio pronájem bytu na dva týdny v Brně-Slatině.

Pronájem bytu na měsíc

Celé 4 týdny budete v Brně-Slatině a hledáte si v této lokalitě nyní bydlení? Spokojte se jen s tím nejlepším a vyberte si pro svůj pracovní nebo třeba i výletní pobyt pronájem bytu na měsíc na Flatio.

Pronájem bytu na půl roku

Pokud Vás čeká práce v Brně na 6 měsíců nebo do druhého největšího města České republiky vyrážíte třeba za studiem, tak si vyberte klidný pronájem bytu na půl roku ve Slatině na Flatio.

Pronájem bytu na rok

Očekáváte, že se Vaše návštěva Brna prodlouží třeba i na jeden celý rok? Neřešte bydlení, kde byste museli platit kauce, obraťte se na Flatio a vyberte si dlouhodobý pronájem bytu na 12 měsíců v Brně-Slatině.


Pronájem bytu bez realitky a bez kauce Brno-Slatina

Sežeňte si pronájem bytu v Brně-Slatině bez realitky, vysokých provizí i kauce. Na Flatio to je reálná situace, stačí si jen omrknout aktuální nabídky bydlení a jejich virtuální prohlídky. Prohlédnout si tak můžete z Číny nebo třeba i Islandu, jak vypadá obývák, koupelna nebo jaké je vybavení kuchyně.

Bez realitky

V současné době už není potřeba pro sehnání kvalitního pronájmu vyhledat služby realitní kanceláře, zvládnete to sami s malou pomocí od Flatio. Nabídka bytů na webu je široká, stačí jen zvolit ideální bydlení, které Vás na první pohled okouzlí a požádat si o jeho rezervaci. Za ni nám pošlete jen 500 Kč, uhradíte nám servisní poplatek a nic víc po Vás nebudeme potřebovat platit.

Bez kauce

Neplaťte nesmyslně vysoké částky na kaucích, na Flatio je po Vás nechceme. Radši peníze využijte pro poznávání Brna a jeho kouzelných míst, nových přátel nebo třeba návštěv kulturních akcí.