Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Brno Brno - Líšeň

Pronájem bytu Brno-Líšeň

Chcete mít po celou dobu svého pobytu v druhém největším městě České republiky z oken výhled na les nebo spíše městskou zástavbu? Mrkněte na pronájmy bytu v Brně-Líšni a mějte zajištěné bydlení na 2 týdny nebo i 12 měsíců.

Vyberte si z 47 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Brno-Líšeň: byty k pronájmu

Mapka na Flatio Vám přehledně ukáže, jak jsou rozmístěné jednotlivé nabídky na pronájmy v Brně-Líšni. Už jste si vybrali ten pravý pro sebe? Tak rezervujte.


Nejnovější byty k pronájmu: Brno-Líšeň

Příliš nedůvěřujete nabídkám bez hodnocení předchozích uživatelů, u kterých jsou přiložené jen fotky? Na Flatio Vám rozumíme, a proto jsme připravili i k nejnovějším bytům k pronájmu virtuální prohlídky, které můžete omrknout odkudkoliv ze světa, kde se zrovna nacházíte a máte připojení k internetu. Svým tempem si prohlédnete celou domácnost včetně vybavení a Vaše rozhodnutí bude opět o něco snadnější. Zajistěte si pronájem bytu v Líšni na Flatio.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Bydlení v Brně-Líšni: co je dobré vědět

V Brně-Líšni se na velké rozloze o velikosti 15,71 km² vyskytuje dle údajů z roku 2011 přes 26 tisíc obyvatel. Toužíte být jedním z nich na 2 týdny, měsíc nebo třeba i celý rok? Obraťte se na Flatio a vyberte si z jeho nabídky na webu krátkodobý, střednědobý nebo i dlouhodobý pronájem bytu v Brně-Líšni. Toto území je osídleno již od dob pravěku a má za sebou bohatou historii. Nechte se jí provézt a objevte historii druhého největšího města České republiky. Navštívit můžete o volných chvílích třeba zámek Belcrediů nebo i kapli Panny Marie Pomocnice.


Nejlépe hodnocené byty v Brně-Líšni

Jaký je lepší důkaz, že Vámi zvolené bydlení je kvalitní, než hodnocení jeho předchozích uživatelů? Mrkněte se na Flatio na nejlépe hodnocené byty k pronájmu a spolehněte se na reference ostatních cestovatelů. Objektivně pro Vás zhodnotili, zda popis nabídky sedí kompletně se skutečností. Vám tak odpadnou starosti, zda po příjezdu bude vše v pořádku a nebude nic chybět. Vybrat si z nejlepších bytů v Brně-Líšni se vyplatí, udělejte to i Vy a užijte si svůj pobyt ve velkoměstě od prvních minut.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Časově flexibilní pronájem bytu v Líšni

Start-up Flatio se ve své činnosti specializuje na krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé pronájmy od 14 dní až po jeden celý rok. Vydáváte se do Brna-Líšně na uvedené časové období a hledáte si nyní bydlení, kde složíte každý večer hlavu a budete v něm solidně žít? Mrkněte na web a vyberte si z nabídky bytů.

Pronájem bytu na 14 dní

Odmítáte trávit během svého pobytu 14 dní na hotelu nebo penzionu? Chcete mít dostatek soukromí a pobývat v domácím prostředí? Vyberte si pronájem bytu na dva týdny v Brně-Líšni na Flatio.

Pronájem bytu na měsíc

Vedou Vás pracovní nebo studijní cesty do Brna na celé 4 týdny? Anebo Vás čeká poznávací výlet, kterým objevíte všechny kouty velkoměsta? Mrkněte na pronájem bytu na měsíc v Brně-Líšni a nezdržujte se hledáním bydlení.

Pronájem bytu na půl roku

Být půl roku na hotelu Vás neláká a chcete spíše pobývat v prostředí, kde nebudete pod neustálým dohledem cizích lidí? Zařiďte si pronájem bytu na 6 měsíců v Brně-Líšní na Flatio a buďte i na své cestě jako doma.

Pronájem bytu na rok

Vydáváte se do Brna na roční Erasmus nebo třeba na zaučení na firemní pobočku? Ať máte jakýkoliv důvod, tak určitě hledáte vhodné bydlení, kde svůj pobyt strávíte. Zvolte si pronájem bytu na 12 měsíců v Brně-Líšni.


Pronájem bytu bez realitky a bez kauce Brno-Líšeň

Už je dávno pryč doba, kdy pro sehnání pronájmu bylo potřeba realitní kanceláře a jejich makléřů. Nyní si zvládnete na 14 dní, půl roku i celých 12 měsíců zařídit bydlení sami s malou pomocí od Flatio a to odkudkoliv ze světa, kde zrovna pobýváte. Mrkněte se na web a projděte si nabídku pronájmů bytů v Brně-Líšni, které jsou bez realitky, vysokých provizí i kauce.

Bez realitky

Bez služeb realitní kanceláře se už dneska v pohodě obejdete, a navíc i výrazně ušetříte. Na Flatio nám zaplatíte jen 500 Kč za rezervaci a uhradíte servisní poplatek, který se Vám vypočítá podle délky pobytu. Žádné další platby u nás nejsou!

Bez kauce

Vyrážíte do Brna na pár týdnů nebo i měsíců a hledáte si bydlení, kde nebudete muset platit při uzavření smlouvy o pronájmu i kauci o výši několika nájmů? Obraťte se na Flatio a mrkněte se na nabídky bytů na webu. Všechny jsou bez nutnosti platit jakékoliv finanční jistiny.