Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Počet bytů/pokojů ihned k pronájmu na flatio.cz 28
Nejlevnější nabídka dostupná k pronájmu 12 740 Kč
Nejdražší nabídka k pronájmu v lokalitě Brno u brněnského Výstaviště 60 000 Kč
Bonusy při sjednání pronájmu přes Flatio bez kauce, online smlouva
Největší byt v nabídce v lokalitě Brno u brněnského Výstaviště 107 m2
Nejmenší byt, který je ihned k pronájmu 23 m2
Celkový počet uskutečněných pronájmů přes Flatio v této lokalitě 145

Hodnocení lokality Brno u brněnského Výstaviště

Lokalita Brno u brněnského Výstaviště byla návštěvníky a zájemci o bydlení hodnocena celkem 276 krát.

Čím atraktivnější lokalita je, tím více bude žádaná. Neváhejte tedy a raději uzavřete svou smlouvu o pronájmu bytu nebo pokoje ještě dnes. Všechny nabídky dostupné v Brno u brněnského Výstaviště zobrazujeme na mapě, kde přehledně vidíte ceny nájmů za 30 dnů pro jednotlivé nabídky pronájmů.

Nájemní byty a pokoje v lokalitě Brno u brněnského Výstaviště a okolí. Vyberte si ten nejlepší pro bydlení na pár měsíců

Někdo preferuje levnou a dostupnou garsonku, jiný zase luxusní apartmán. U nás najdete 28 volných bytů ihned k pronájmu. Byty k pronájmu ve městě Brno u brněnského Výstaviště, konkrétně v lokalitě Brno u brněnského Výstaviště, máme pro každého, ať už upřednostňujete ruch města, nebo ubytování v soukromí v okrajové části, kde se můžete z balkonu dívat do přírody a budete to mít kousek do práce.


Nové byty a pokoje k pronájmu ve městě Brno u brněnského Výstaviště a okolí. Bez kauce a přímo od majitelů

Flatio spolupracuje přímo s majiteli nemovitostí, kteří chtějí pronajímat bez realitky. Na profilu každého pronajímatele se můžete jednoduše podívat o koho se jedná a jak jej hodnotí předchozí nájemníci. Na Flatio jsme nastavili speciální principy pronájmů na pár měsíců. Takže u majitelů nemovitostí ani dalších pronajímatelů nebudete hradit žádnou kauci. Nejsme realitka, ale inovativní společnost, která přenáší celý proces pronájmu bytu do online řešení. Spoustu bytů k pronájmu v lokalitě Brno u brněnského Výstaviště lidé z Flatio osobně prošli, nafotili a vytvořili pro ně virtuální prohlídky. I proto ručíme za pravdivé informace u všech nabídek bydlení. Hledáte raději byt s výtahem, nebo si schody vyběhnete v rámci tréninku? V detailu bytu vždy zjistíte jeho kompletní vybavení.

21 500  / 30 dní
717  / den
Včetně všech služeb
od  27 000  / 30 dní
od  900  / den
Včetně všech služeb
od  21 964  / 30 dní
od  732  / den
Včetně všech služeb

Nejlepší nájemní byty a pokoje v lokalitě Brno u brněnského Výstaviště. Hodnocené samotnými nájemníky

Pokud hledáte ubytování ve městě Brno u brněnského Výstaviště, kde máte jistotu, že nebudete zklamáni, jste na správném místě. Následující nemovitosti jsou nejlepší volbou k pronájmu v této lokalitě. Nezáleží na tom, jestli jde o extra levné a dostupné ubytování v garsonce, nebo podkrovní apartmán s luxusním vybavením. Nájemníkům se nich prostě několik měsíců dobře bydlelo a podělili se s hodnocením pronajatého bytu.

21 500  / 30 dní
717  / den
Včetně všech služeb
od  27 000  / 30 dní
od  900  / den
Včetně všech služeb
od  21 964  / 30 dní
od  732  / den
Včetně všech služeb

Naposledy pronajaté byty v lokalitě Brno u brněnského Výstaviště a okolí

Takovéhle krásné byty si naši šťastní nájemníci ve městě Brno u brněnského Výstaviště právě pronajali. Inspirujte se při hledání vašeho ubytování, volné byty k pronájmu máme i pro vás. Nejlevnější nabídka pronájmu v lokalitě Brno u brněnského Výstaviště je dostupná již za 12 740 Kč za 30 dní a v ceně jsou již zahrnuty služby a internet.

21 500  / 30 dní
717  / den
Včetně všech služeb
od  27 000  / 30 dní
od  900  / den
Včetně všech služeb
od  21 964  / 30 dní
od  732  / den
Včetně všech služeb


Bydlení ve městě Brno u brněnského Výstaviště je jak pro zaměstnance, nomády nebo studenty

Každý preferuje jiný typ ubytování. Proto pro vás Flatio ve městě Brno u brněnského Výstaviště připravilo výběr toho nejlepšího ať už jste student, který se chystá na Erasmus, zaměstnanec, který se přesidluje do jiného státu (expat) či města nebo digitální nomád, který potřebuje změnu pracovního místa pro lepší produktivitu práce. Níže najdete seznam těch nejlepších bytů k pronájmu v lokalitě Brno u brněnského Výstaviště právě pro vás.Pronájmy bytů v dalších lokalitách