Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájem bytu Praha 13 – Jinonice

Ubytujte se při svém blížícím se pobytu v převážně vilové čtvrti hlavního města České republiky a zajistěte si střednědobý pronájem bytu v Praze 13 – Jinonicích na 4 týdny, 6 měsíců nebo i půl roku.

Vyberte si z 382 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 13 – Jinonice: byty k pronájmu

Máte rádi, když se hned zorientujete v nabídkách? To určitě oceníte přehlednou mapku všech dostupných pronájmů bytů v Praze 13 – Jinonicích na Flatio.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 13 – Jinonice

Máte už vybráno ideální bydlení mezi nejnovějšími byty k pronájmu v Praze 13 – Jinonicích, které jsou aktuálně dostupné na Flatio? Požádejte si o jeho rezervaci a vyčkejte si max. 24 hodin na to, než Vám pronajímatel vše potvrdí. Pak můžete s klidem začít balit na měsíční nebo i celoroční pobyt v srdci Evropy.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky v Praha 13 – Jinonice

Nenechte realitní kanceláře, ať Vás na svých vysokých provizích za zprostředkování bydlení oberou o všechny Vaše úspory. Obraťte se při hledání vhodného bydlení na měsíc nebo třeba i celý rok na start-up Flatio a jeho nabídku střednědobých pronájmů bytů v Praze 13 – Jinonicích bez realitky. Budete mít zajištěné kompletní vybavení, a navíc zaplatíte našemu týmu jen 500 Kč za rezervaci + servisní poplatek.