Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájem bytu Praha 13 – Stodůlky

Ubytujte se na pár týdnů nebo i celý rok v pronájmu bytu v Praze 13 – Stodůlky, lokalitě, která je umístěná na jihozápadní části hlavního města České republiky. Díky metru se navíc dostanete všude během chvilky.

Vyberte si z 382 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 13 – Stodůlky: byty k pronájmu

Mrkněte se do naší přehledné mapky a sežeňte si na Flatio střednědobý pronájem bytu v Praze 13 – Stodůlkách, který bude vyhovovat Vašim potřebám.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 13 – Stodůlky

Očekáváte již brzy odjezd do hlavního města České republiky kvůli práci či třeba škole? Vyberte si ideální bydlení z nejnovějších bytů k pronájmu v Praze 13 – Stodůlkách na Flatio. Do centra se snadno dostanete metrem a v lokalitě máte zajištěné všechny služby, na které si pomyslíte.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Hledáte pronájem bytu bez realitky v Praha 13 – Stodůlky?

Sehnat si pronájem bytu v Praze 13 – Stodůlkách bez realitky zvládne díky týmu Flatio každý. Chcete si jeden vybrat i pro sebe pro blížící se pracovní či třeba studijní pobyt v hlavním městě České republiky? Je to velmi jednoduché – projděte si přiložené virtuální prohlídky, zvolte si ideální bydlení, požádejte si o jeho rezervaci a vyčkejte max. 24 hodin na potvrzení. Jakmile Vám dorazí, můžete začít balit.

Jaké jsou největší benefity služby Flatio?

  1. Žádná kauce či přemrštěná provize.
  2. Plně zařízené apartmány.
  3. Nejpozději do 24 hodin po odeslání žádosti o rezervaci se dozvíte, zda je bydlení Vaše či nikoliv.

Jak funguje pronájem apartmánů přes Flatio?

Je to rychlé a snadné. Jednoduše si vyberte svůj oblíbený apartmán, odešlete Žádost o rezervaci a počkejte maximálně 24 hodin na rozhodnutí majitele. Poté budete s jistotou vědět, zda s apartmánem můžete počítat či nikoliv. Pokud ano, budete moci dokončit smluvní proces, který zahrnuje také podpis smlouvy o pronájmu – vše probíhá online z pohodlí Vašeho domova bez nutnosti osobního setkání s majitelem!


Pronájmy bytů v dalších lokalitách