Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájem bytu Praha 14 – Kyje

Vycestujte do hlavního města České republiky s jistotou, že máte měsíc nebo i celý rok kde bydlet. Vyberte si dopředu na webu Flatio z nabídky střednědobých pronájmů bytů v Praze 14 – Kyjích.

Vyberte si z 383 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 14 – Kyje: byty k pronájmu

Chcete bydlet blíže centru nebo spíše k okraji hlavního města? Mrkněte do mapky a snadno si vyberte svůj pronájem bytu v Praze 14 – Kyjích.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 14 – Kyje

Směřují již brzy Vaše cesty do srdce Evropy a jejího hlavního města s bohatou historií? Sežeňte si dopředu bydlení podle Vašich představ mezi nejnovějšími byty k pronájmu v Praze 14 – Kyjích a po příjezdu už budete řešit jen vybalení osobních věcí z kufru, protože ostatní vybavení bude přichystáno.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky v Praha 14 – Kyje

Už máte zkušenosti s realitními kancelářemi a nechcete s nimi nic mít, pokud to není nutností? Na Flatio to chápeme, a proto si u nás snadno vyberete ideální střednědobý pronájem bytu v Praze 14 – Kyjích bez realitky a jejích vysokých provizí. U nás si za zprostředkování rezervace bereme pouze 500 Kč a pak už platíte jen servisní poplatek, který se odvíjí od času, který plánujete v hlavním městě ČR strávit.