Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájem bytu Praha 14 – Černý Most

Čeká na Vás již brzy nová práce, studium nebo třeba déle trvající výlet, který Vaše cesty povede do hlavního města ČR? Vyberte si dopředu bydlení na měsíc nebo i rok na Flatio mezi pronájmy bytů v Praze 14 – Černém Mostě.

Vyberte si z 381 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 14 – Černý Most: byty k pronájmu

Vyberte si na mapce od Flatio, v které části pražské čtvrti chcete bydlet a zvolte si ideální pronájem bytu třeba i se zahradou v Praze 14 – Černém Mostě.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 14 – Černý Most

Vybíráte si dopředu místo, kde budete během svého pobytu bydlet a už jste omrkli předražené hotely a nabídkám od realitních kanceláří se chcete vyhnout obloukem? Podívejte se na start-up Flatio a prohlédněte si virtuální prohlídky nejnovějších bytů k pronájmu v Praze 14 – Černém Mostě.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Sháníte pronájem bydlení bez realitky a kauce v Praha 14 – Černý Most?

Chcete mít zajištěné dopředu parádní bydlení, za jehož zprostředkování nevyhodíte všechny své úspory kvůli vysokým provizím, které si bere za zprostředkování realitní kancelář? Obraťte se na start-up Flatio a jeho nabídku střednědobých pronájmů bytů v Praze 14 – Černém Mostě. Požádat si můžete snadno o rezervaci na 4 týdny, půl roku nebo třeba i celých 12 měsíců odkudkoliv ze světa.

Jaké jsou největší výhody služby Flatio?

  1. Žádná kauce či přemrštěná provize.
  2. Plně zařízené apartmány.
  3. Konečné ceny včetně poplatků za energie.

Jak funguje služba Flatio?

Získání pronájmu přes Flatio je to rychlé a snadné. Jednoduše si vyberte svůj oblíbený apartmán, odešlete Žádost o rezervaci a počkejte maximálně 24 hodin na rozhodnutí majitele. Poté budete s jistotou vědět, zda s apartmánem můžete počítat či nikoliv. Pokud ano, budete moci dokončit smluvní proces, který zahrnuje také podpis smlouvy o pronájmu – vše probíhá online z pohodlí Vašeho domova bez nutnosti osobního setkání s majitelem!


Pronájmy bytů v dalších lokalitách