Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájem bytu Praha 19 – Čakovice

Máte před sebou již brzy pracovní nebo třeba studijní cestu do hlavního města ČR? Chcete se vyhnout předraženým hotelům i rušným kolejím? Volte pro bydlení pronájmy bytů v Praze 19 – Čakovicích na Flatio.

Vyberte si z 383 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 19 – Čakovice: byty k pronájmu

Bydlete v pronájmu bytu v Praze 19 – Čakovicích s výhledem na zámek nebo třeba blízko MHD. Nahlédněte do naší přehledné mapky a požádejte o rezervaci.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 19 – Čakovice

Máte mezi nejnovějšími byty k pronájmu v Praze 19 – Čakovicích vyhlédnuté super bydlení, které splňuje Vaše požadavky? Už žádné váhání! Nenechte si vyfouknout bydlení svých snů a požádejte si o rezervaci na 4 týdny, půl roku nebo třeba i celých 12 měsíců. Nejpozději do 24 hodin budete vědět, zda to máte v kapse.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky v Praha 19 – Čakovice

Vyhněte se obloukem předraženým hotelům, rušným univerzitním kolejím a realitním kancelářím, které inkasují za zprostředkování bydlení vysoké provize. Obraťte se na start-up Flatio a jeho střednědobé pronájmy bytů v Praze 19 – Čakovicích. Stačí si projít přiložené virtuální prohlídky u nabídek, omrknout hodnocení uživatelů a pak jen požádat o rezervaci, na kterou Vám pošle pronajímatel nejpozději do 24 hodin potvrzení.