Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájem bytu Praha 19 – Kbely

Letiště, nejrůznější obchody nebo i kostely s dlouhou historií. To vše získáte, když budete bydlet během svého měsíčního nebo i celoročního pobytu ve střednědobém pro­nájmu bytu v Praze 19 – Kbelích.

Vyberte si z 383 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 19 – Kbely: byty k pronájmu

Chcete bydlet dál od letiště nebo dáte přednost třeba blízkému kostelu? Vyberte si na naší mapce přesnou lokalitu pro svůj ideální pronájem bytu v Praze 19 – Kbelích.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 19 – Kbely

Jak si můžete snadno vybrat mezi nejnovějšími byty k pronájmu v Praze 19 – Kbelích? Mrkněte se na přiložené virtuální prohlídky a svým tempem si je projděte. Pak už si stačí zvolit ideální bydlení na 4 týdny, půl roku nebo i 12 měsíců pro Vaše potřeby a požádat pronajímatele o rezervaci.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky v Praha 19 – Kbely

Do Kbel na letiště jezdíval už bývalý český prezident T. G. Masaryk. Chcete si tuto čtvrť obhlédnut a žít v ní měsíc nebo třeba i celý rok svého pobytu? Mrkněte se na Flatio a jeho nabídku střednědobých pronájmů bytů v Praze 19 – Kbelích bez realitky. U nás si seženete pěkné bydlení i bez nutnosti vyplácet vysoké provize pro makléře. Stačí si vybrat na webu podle virtuálních prohlídek, požádat o rezervaci a vyčkat max. 24 hodin na potvrzení.