Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 2 Nové Město Vyberte

Pronájem bytu Praha 2 – Nové Město

Plánujete již brzy vycestovat do srdce Evropy a navštívit hlavní město České republiky? Volte si bydlení na Flatio a vyberte si pronájem bytu v Praze 2 – Novém Městě, lokalitě, se kterou je spjato mnoho pověstí.

Vyberte si z 409 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 2 – Nové Město: byty k pronájmu

Chcete to mít na MHD blízko nebo spíše dáte přednost poklidnější uličce? Podívejte se na mapku a vyberte si vhodný pronájem bytu v Praze 2 – Novém Městě.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 2 – Nové Město

Rozhodli jste se, že tentokrát při svém blížícím se pobytu v cizím městě vynecháte předražené hotely a penziony a půjdete radši do domácího prostředí? Mrkněte se na nabídku nejnovější bytů k pronájmu v Praze 2 – Novém Městě na Flatio a sežeňte si bydlení na měsíc nebo třeba i celý jeden rok v hlavním městě ČR.

41 000  / 30 dní
1 367  / den
Včetně všech služeb

Pronájem bytu bez realitky v Praha 2 – Nové Město

Proč vyhazovat peníze oknem a strkat je do kapsy realitním kancelářím na vysokých provizích za zprostředkování bydlení v hlavním městě České republiky? Vyberte si radši pronájem bytu v Praze 2 – Novém Městě na Flatio bez realitky a investujte ušetřené peníze do poznávání kouzelného srdce Evropy a všech jeho zákoutí plných pověstí. Všechny nabídky jsou u nás kompletně zařízené a Vy tak po příjezdu nemusíte nic kromě vybalení řešit.