Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 2 Nusle Vyberte

Pronájem bytu Praha 2 – Nusle

Jste rádi v centru všeho dění a hledáte si bydlení pro svůj blížící se pobyt v České republice, které bude blízko centra hlavního města? Mrkněte na nabídku pronájmů bytů v Praze 2 – Nuslích na Flatio.

Vyberte si z 539 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 2 – Nusle: byty k pronájmu

Při hledání bydlení máte požadavky i na blízkost obchodu s potravinami nebo třeba nejbližší linky metra? Vyberte si podle mapky pronájem bytu v Praze 2 – Nuslích.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 2 – Nusle

Proč volit pro ubytování neosobní a předražené hotely v centu města? Mrkněte se na nejnovější pronájmy bytů v Praze 2 – Nuslích a vyberte si ideální bydlení na 4 týdny, půl roku nebo třeba i celých 12 měsíců. Budete v domácím prostředí kompletně vybaveného bytu, který si dopředu vyberete.

od  28 050  / 30 dní
od  935  / den
Včetně všech služeb

Pronájem bytu bez realitky v Praha 2 – Nusle

Myslíte si, že v centru hlavního města České republiky je hledání bydlení na pár týdnů nebo i měsíců bez realitní kanceláře a mimo předražené hotely bez šance? Na Flatio Vás vyvedeme z omylu, protože s námi jde sehnání pronájmu bytu v Praze 2 – Nuslích bez realitky snadno a rychle. Stačí mrknout na web, vybrat si vhodné bydlení, požádat o rezervaci a do 24 hodin máte potvrzení od pronajímatele.


Pronájmy bytů v dalších lokalitách