Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájem bytu Praha 21 – Klánovice

Mějte kousek od domu les nebo i lipové aleje, zabydlete se při svém blížícím se pobytu v Praze 21 – Klánovicích na pár týdnů nebo i měsíců.

Vyberte si z 382 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 21 – Klánovice: byty k pronájmu

Chcete výhled na les? Nebo spíše dáte přednost blízkosti civilizace? Mrkněte se do naší mapky a vyberte si sami, o jaký pronájem bytu v Praze 21 – Klánovicích stojíte.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 21 – Klánovice

Ať už vycestujete do hlavního města České republiky na měsíc nebo třeba i celý jeden rok, je potřeba si vybrat pohodlné místo k bydlení. Zvolte si mezi nejnovějšími byty k pronájmu v Praze 21 – Klánovicích a užijte si velkoměsto plnými doušky. Díky Flatio budete mít jistotu, že máte místo, kde se každý den spokojeně vyspíte.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Potřebujete rychle pronájem bytu bez realitky a provize v Praha 21 – Klánovice?

Díky týmu Flatio se šikovně vyhnete nutnosti využít pro získání střednědobého pronájmu bytu v Praze 21 – Klánovicích předražené služby realitních kanceláří. Zaplatíte u nás jen 2 poplatky:

  • Rezervační – 500 Kč;
  • Servisní – dle délky pobytu.

Ušetřené peníze tak můžete snadno vložit do poznávání hlavního města, návštěvu coworkingových center nebo třeba posezení s novými známými, které díky svému pobytu v srdci Evropy poznáte.

Proč využít právě služby Flatio?

  1. Žádná kauce či přemrštěná provize.
  2. Plně zařízené apartmány včetně internetového připojení.
  3. Konečné ceny včetně poplatků za energie.

Jak to celé funguje?

Získání pronájmu přes Flatio je to rychlé a snadné. Jednoduše si vyberte svůj oblíbený apartmán, odešlete Žádost o rezervaci a počkejte maximálně 24 hodin na rozhodnutí majitele. Poté budete s jistotou vědět, zda s apartmánem můžete počítat či nikoliv. Pokud ano, budete moci dokončit smluvní proces, který zahrnuje také podpis smlouvy o pronájmu – vše probíhá online z pohodlí Vašeho domova bez nutnosti osobního setkání s majitelem!