Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájem bytu Praha 21 – Koloděje

Bydlete při svém pracovním nebo i studijním pobytu ve čtvrti, ze které dýchá na všechny strany atmosféra vesnického prostředí. Vyberte si svůj střednědobý pronájem bytu v Praze 21 – Kolodějích.

Vyberte si z 381 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 21 – Koloděje: byty k pronájmu

Vesnická atmosféra i zámek na dohled. Vyberte si sami na naší mapce pronájem bytu v Praze 21 – Kolodějích, ve kterém byste chtěli strávit měsíc nebo i celý rok svého pobytu.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 21 – Koloděje

Všechny novinky, které se Vás týkají, vyhlížíte pokaždé s radostí, protože si je užíváte od první chvíle? Mrkněte se k nám na Flatio a vyberte si pro svůj blížící se pobyt ideální bydlení mezi nejnovějšími pronájmy bytů v Praze 21 – Kolodějích. Pak už si stačí jen požádat o rezervaci, vyčkat max. 24 hodin na potvrzení, sbalit se a vyrazit na cesty!

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky v Praha 21 – Koloděje

Vyberte si ideální bydlení na 4 týdny nebo i celý rok mezi nabízenými pronájmy bytů v Praze 21 – Kolodějích bez realitky. Na Flatio zvládneme zařídit příjemné bydlení v domácím prostředí i bez potřeby vysokých provizí – vystačíme si pouze s 500 Kč za rezervaci a servisní poplatkem, který se pro Vás vypočítá dle délky pobytu. Obraťte se při hledání na specialisty ve střednědobých pronájmech a budete spokojení po celý svůj pobyt.