Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 3 Vysočany

Pronájem bytu Praha 3 – Vysočany

Sháníte si bydlení v hlavním městě České republiky na 4 týdny, půl roku nebo třeba i 12 měsíců? Vyberte si na Flatio pronájem bytu v Praze 3 – Vysočanech, lokalitě, která bývala starou románskou osadou.

Vyberte si z 415 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 3 – Vysočany: byty k pronájmu

Podívejte se na mapku Flatio a snadno se rozhodněte, který střednědobý pronájem bytu v Praze 3 – Vysočanech je pro Vás nejlepší.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 3 – Vysočany

Už nevolte žádné předražené hotely ani penziony, když cestujete do hlavního města. Radši se mrkněte na Flatio a jeho nabídku nejnovějších bytů k pronájmu v Praze 3 – Vysočanech. Získáte tak levněji k bydlení domácí prostředí kousek od centra na pár týdnů i měsíců, odkud to máte všude kousek.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky v Praha 3 – Vysočany

Jste už unavení z přehnaně vysokých provizí, které si vždy za zprostředkování bydlení v jakémkoliv městě vezme realitní kancelář a chcete se tomuto trendu postavit? Podívejte se na Flatio a vyberte si pronájem bytu v Praze 3 – Vysočanech bez realitky. U nás platíte jen 500 Kč za rezervaci a servisní poplatek podle toho, jak dlouho se plánujete v hlavní městě České republiky zdržet.