Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 3 Vinohrady Vyberte

Pronájem bytu Praha 3 – Vinohrady

Blíží se Vám pobyt v hlavním městě České republiky a chcete bydlet ve čtvrti, kde máte vše, co byste mohli potřebovat? Vyberte si pronájem bytu v Praze 3 – Vinohradech a kousek máte nemocnici i obchody.

Vyberte si z 415 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 3 – Vinohrady: byty k pronájmu

Toužíte bydlet blízko vstupu do metra nebo třeba u nemocnice? Mrkněte do naší mapky a rozhodněte se, který pronájem bytu v Praze 3 – Vinohradech bude Váš.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 3 – Vinohrady

Zkoušíte rádi novinky na vlastní kůži a když můžete jako první zhodnotit ubytování, jste do toho celí natěšení? Vyberte si na Flatio z nejnovějších bytů k pronájmu v Praze 3 – Vinohradech a buďte ten, kdo potvrdí kvalitu bydlení. Požádejte si o rezervaci a nejpozději do 24 hodin budete mít potvrzení.


Pronájem bytu bez realitky v Praha 3 – Vinohrady

Bydlete kousek od centra a neutrácejte zbytečně za drahé hotely, penziony anebo služby realitních kanceláří, které si dávají vysoké sazby za zprostředkování bydlení v hlavním městě České republiky. Vyberte si na webu Flatio vhodný pronájem bytu v Praze 3 – Vinohradech bez realitky. U nás se platí jen 500 Kč za rezervaci a servisní poplatek. Investujte své úspory radši do poznávání srdce Evropy než na přemrštěné provize realitním kancelářím.