Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 5 Motol Vyberte

Pronájem bytu Praha 5 – Motol

Zařiďte si na Flatio dopředu na pár týdnů nebo třeba i celý jeden rok ideální pronájem bytu v Praze 5 – Motole, malebné lokalitě, která se spíše podobá vesnici než hlavnímu městu České republiky.

Vyberte si z 539 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 5 – Motol: byty k pronájmu

Chcete bydlet během svého pobytu v hlavním městě ČR v lokalitě, která není poznamenaná velkoměstem? Vyberte si na mapce pronájem bytu v Praze 5 – Motole.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 5 – Motol

Nenechte si proklouznout parádní nabídku mezi prsty. Na Flatio stačí sledovat nejnovější byty k pronájmu v Praze 5 – Motole a vybrat si podle přiložených virtuálních prohlídek ideální bydlení na měsíc nebo třeba i celý jeden rok. Všechny byty jsou u nás kompletně vybavené a Vy tak po příjezdu řešíte jen vybalení osobních věcí.

od  42 655  / 30 dní
od  1 422  / den
Včetně všech služeb

Pronájem bytu bez realitky v Praha 5 – Motol

Věříte tomu, že najít skvělé bydlení na 4 týdny, půl roku nebo i celý jeden rok zvládnete i bez pomoci realitní kanceláře? My na Flatio s Vámi souhlasíme, protože u nás si vyberete ze široké nabídky pronájmů bytů v Praze 5 – Motole bez realitky. Na Vás pak jen je, abyste si požádali o rezervaci na zvolené období a vyčkali maximálně 24 hodin na potvrzení. Pak už víte, že to máte v kapse a můžete začít balit.


Pronájmy bytů v dalších lokalitách