Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 5 Jinonice Vyberte

Pronájem bytu Praha 5 – Jinonice

Máte rádi mírně kopcovitý terén a chystáte se na cestu do hlavního města ČR na pár týdnů nebo i měsíců? Na Flatio si vyberte pronájem bytu v Praze 5 – Jinonicích a bydlete v prostředí, které se Vám zamlouvá.

Vyberte si z 409 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 5 – Jinonice: byty k pronájmu

Toužíte bydlet pod kopcem nebo na jeho vrcholku, ať máte výhled na celou čtvrť? Mrkněte do mapky a vyberte si ideální pronájem bytu v Praze 5 – Jinonicích.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 5 – Jinonice

Vyberte si z nejnovějších bytů k pronájmu v Praze 5 – Jinonicích ideální bydlení pro celou dobu Vašeho pobytu v hlavním městě České republiky. Jako první můžete odzkoušet novinky v nabídce na Flatio a zhodnotit pro budoucí nájemníky kvalitu ubytování nebo třeba i uvedeného vybavení v bytě.

od  25 440  / 30 dní
od  848  / den
Včetně všech služeb

Pronájem bytu bez realitky v Praha 5 – Jinonice

Chcete si už dopředu zařídit parádní pronájem bytu v Praze 5 – Jinonicích bez realitky? Na Flatio to není problém, mrkněte se na nabídku bydlení na webu a projděte si virtuální prohlídky jednotlivých bytů. Jakmile si vyberete, tak pak už jen stačí požádat o rezervaci a vyčkat max. 24 hodin na potvrzení. Je to s námi rychlé, a navíc i výrazně ušetříte, protože neplatíte žádné vysoké provize pro makléře.


Pronájmy bytů v dalších lokalitách