Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 10 Vršovice Vyberte

Pronájem bytu Praha 10 – Vršovice

Jste extrovert a máte rádi kolem sebe spoustu lidí? Zabydlete se s pomocí Flatio ve střednědobém pronájmu bytu v Praze 10 – Vršovicích, kde je vysoká hustota obyvatel. V této čtvrti se nikdy nudit nebudete.

Vyberte si z 409 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 10 – Vršovice: byty k pronájmu

Sežeňte si na Flatio pronájem bytu v Praze 10 – Vršovicích na měsíc nebo i celý rok, vyberte si na naší mapce přesné umístění bydlení a rezervujte si ho.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 10 – Vršovice

Už žádné bydlení na rušných univerzitních kolejích nebo v předražených hotelech, volte střednědobé pronájmy na Flatio, které si můžete rezervovat odkudkoliv ze světa na pár týdnů nebo i celých 12 měsíců. Mrkněte se v poklidu na nejnovější byty k pronájmu v Praze 10 – Vršovicích a vyberte si ideální bydlení.


Pronájem bytu bez realitky a kauce v Praha 10 – Vršovice snadno?

Na Flatio jsou všechny nabízené byty kompletně vybavené, a navíc bez vysokých provizí, které byste museli dát do kapsy realitním makléřům za zprostředkování. Našemu týmu zaplatíte pouze 500 Kč za úspěšnou rezervaci a pak servisní poplatek, jehož výše se odvíjí podle délky plánovaného pobytu. Volte v nabídce bydlení střednědobé pronájmy bytu v Praze 10 – Vršovicích bez realitky.

Proč si pronajmout bydlení právě přes Flatio?

  1. Žádná kauce či přemrštěná provize.
  2. Plně zařízené apartmány včetně internetového připojení.
  3. Konečné ceny včetně poplatků za energie.

Jak to celé funguje?

Získání pronájmu přes Flatio je to rychlé a snadné. Jednoduše si vyberte svůj oblíbený apartmán, odešlete Žádost o rezervaci a počkejte maximálně 24 hodin na rozhodnutí majitele. Poté budete s jistotou vědět, zda s apartmánem můžete počítat či nikoliv. Pokud ano, budete moci dokončit smluvní proces, který zahrnuje také podpis smlouvy o pronájmu – vše probíhá online z pohodlí Vašeho domova bez nutnosti osobního setkání s majitelem!


Pronájmy bytů v dalších lokalitách