Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájem bytu Praha 10 – Vršovice

Jste extrovert a máte rádi kolem sebe spoustu lidí? Zabydlete se s pomocí Flatio ve střednědobém pronájmu bytu v Praze 10 – Vršovicích, kde je vysoká hustota obyvatel. V této čtvrti se nikdy nudit nebudete.

Vyberte si z 1394 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 10 – Vršovice: byty k pronájmu

Sežeňte si na Flatio pronájem bytu v Praze 10 – Vršovicích na měsíc nebo i celý rok, vyberte si na naší mapce přesné umístění bydlení a rezervujte si ho.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 10 – Vršovice

Už žádné bydlení na rušných univerzitních kolejích nebo v předražených hotelech, volte střednědobé pronájmy na Flatio, které si můžete rezervovat odkudkoliv ze světa na pár týdnů nebo i celých 12 měsíců. Mrkněte se v poklidu na nejnovější byty k pronájmu v Praze 10 – Vršovicích a vyberte si ideální bydlení.


Pronájem bytu bez realitky v Praha 10 – Vršovice

Na Flatio jsou všechny nabízené byty kompletně vybavené, a navíc bez vysokých provizí, které byste museli dát do kapsy realitním makléřům za zprostředkování. Našemu týmu zaplatíte pouze 500 Kč za úspěšnou rezervaci a pak servisní poplatek, jehož výše se odvíjí podle délky plánovaného pobytu. Volte v nabídce bydlení střednědobé pronájmy bytu v Praze 10 – Vršovicích bez realitky.


Pronájmy bytů v dalších lokalitách