Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 10 Záběhlice

Pronájem bytu Praha 10 – Záběhlice

Ubytujte se ve vilové čtvrti, panelákové zástavbě nebo mezi rodinnými domky. Vyberte si pronájem bytu v Praze 10 – Záběhlicích a mějte zajištěné bydlení na 4 týdny, půl roku nebo i plných 12 měsíců.

Vyberte si z 409 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 10 – Záběhlice: byty k pronájmu

Vyberte si ideální lokalitu pro pronájem bytu v Praze 10 – Záběhlicích na naší mapce na celou dobu Vašeho pobytu v hlavním městě České republiky.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 10 – Záběhlice

Volte si na Flatio z nejnovějších bytů k pronájmů v Praze 10 – Záběhlicích a vyberte si ideální bydlení, které bude splňovat Vaše potřeby i přání. Chcete garsonku, 1+1 nebo byste toužili po větším prostoru třeba v podobě 2+1? Mrkněte na Flatio a rezervujte si byt na pár týdnů nebo i měsíců.

42 900  / 30 dní
1 430  / den
Včetně všech služeb
od  31 500  / 30 dní
od  1 050  / den
Včetně všech služeb

Pronájem bytu bez realitky v Praha 10 – Záběhlice

Pěkné a plně vybavené bydlení si na pár týdnů nebo i měsíců můžete sehnat v hlavním městě České republiky i bez pomoci realitní kanceláře. Na Flatio si stačí omrknout pronájmy bytů v Praze 10 – Záběhlicích bez realitky a pak si požádat o rezervaci u bydlení, které Vás chytne za srdce nejvíce. Buďte po celou dobu svého pobytu v Praze spokojení a usínejte každý den s klidem, že máte pohodlné bydlení.