Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 10 Strašnice Vyberte

Pronájem bytu Praha 10 – Strašnice

Čtvrť Strašnice je lokalizovaná kousek od centra hlavního města a má blízko metro i všechny potřebné obchody či restaurace. Chcete tu žít i Vy po dobu svého pobytu? Vyberte si pronájem bytu v Praze 10 – Strašnicích.

Vyberte si z 409 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 10 – Strašnice: byty k pronájmu

Volte bydlení na Flatio bez zaváhání a mrkněte do naší mapky, kde uvidíte všechny dostupné pronájmy bytů v Praze 10 – Strašnicích.


Pronájem bytu – Praha 10 – Strašnice

Nejnovější byty k pronájmu v Praze 10 – Strašnicích najdete na Flatio. Na webu si pak stačí omrknout přiložené virtuální prohlídky podle svého tempa a zvolit si ideální bydlení pro svůj měsíční nebo i celoroční pobyt v hlavním městě České republiky. Pak jen požádáte o rezervaci a do 24 hodin ji máte vyřízenou.

16 500  / 30 dní
550  / den
Včetně všech služeb

Pronájem bytu bez realitky v Praha 10 – Strašnice

Realitní kanceláře si berou mnohdy velmi vysoké provize jen za to, že pro Vás zprostředkují bydlení v žádané lokalitě. My ve Flatio to neřešíme, platíte u nás pouze 500 Kč za rezervaci a pak jen servisní poplatek, který se odvíjí od délky Vašeho plánovaného pobytu. Mrkněte se na nabídku pronájmů bytů v Praze 10 – Strašnicích bez realitky a ušetřete s námi peníze za nadsazené provize makléřů.