Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájem bytu Praha 12 – Točná

Máte již brzy vyrazit na měsíční nebo i celoroční pobyt v hlavním městě České republiky? Pokud dáváte přednost klidu před ruchem velkoměsta pro bydlení, sežeňte si pronájem bytu v Praze 12 – Točné.

Vyberte si z 382 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 12 – Točná: byty k pronájmu

Toužíte bydlet v malé pražské čtvrti, kde se budete znát se sousedy? Mrkněte se na naši mapku a ubytujte se v pronájmu bytu v Praze 12 – Točné.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 12 – Točná

Ruch velkoměsta není pro Vás to pravé ořechové, ale měsíční nebo i celoroční pobyt v hlavním městě České republiky se už blíží? Flatio má pro Vás řešení v podobě nejnovějších bytů k pronájmu v Praze 12 – Točné, malé okrajové lokalitě, kde po chvíli budete znát skoro všechny své sousedy.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Potřebujete pronájem bydlení bez realitky, kauce či provize v Praha 12 – Točná?

Proč se spoléhat při vybírání bydlení na pár týdnů nebo i celý jeden rok v hlavním městě České republiky jen na realitní kanceláře. Zvolte si na Flatio svůj ideální pronájem bytu v Praze 12 – Točné bez realitky a jejich vysokých provizí za zprostředkování. Ty u nás neexistují, s námi platíte jen za rezervaci a pak servisní poplatek, který se odvíjí podle délky plánovaného pobytu v samotném srdci Evropy.

Jaké jsou největší výhody služby Flatio?

  1. Žádná kauce či přemrštěná provize.
  2. Plně zařízené apartmány včetně internetového připojení.
  3. Konečné ceny včetně poplatků za energie.

Jak funguje služba Flatio?

Získání pronájmu přes Flatio je to rychlé a snadné. Jednoduše si vyberte svůj oblíbený apartmán, odešlete Žádost o rezervaci a počkejte maximálně 24 hodin na rozhodnutí majitele. Poté budete s jistotou vědět, zda s apartmánem můžete počítat či nikoliv. Pokud ano, budete moci dokončit smluvní proces, který zahrnuje také podpis smlouvy o pronájmu – vše probíhá online z pohodlí Vašeho domova bez nutnosti osobního setkání s majitelem!