Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájem bytu Praha 12 – Komořany

Máte radši klid než ruch velkoměsta, ale cestě do Prahy se kvůli práci nebo škole jen tak nevyhnete? Volte z pronájmů bytů v Praze 12 – Komořanech na Flatio a zabydlete se v jižní okrajové části hlavního města.

Vyberte si z 383 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 12 – Komořany: byty k pronájmu

Máte už jasno, kde budete bydlet a nyní si jen chcete ujasnit, kde přesně se byt nachází? Mrkněte se na mapku a najděte svůj pronájem bytu v Praze 12 – Komořanech.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 12 – Komořany

Radši budete během svého blížícího se pobytu bydlet v domácím prostředí než v předražených hotelech či penzionech? Mrkněte se na nejnovější byty k pronájmu v Praze 12 – Komořanech a zvolte si ideální bydlení v hlavním městě České republiky, které splní všechny Vaše představy a potřeby.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Sháníte pronájem bytu bez realitky či kauce v Praha 12 – Komořany?

Sehnat si pronájem bytu v Praze 12 – Komořanech bez realitky je díky týmu Flatio velmi jednoduché a zvládnete to z Norska nebo třeba i Jižní Afriky. Mrkněte se na nabídku střednědobých pronájmů na webu a vyberte si podle virtuálních prohlídek ideální bydlení pro Vaše potřeby. Pak už si jen požádáte o rezervaci a vyčkáte max. 24 hodin na potvrzení, které Vám pošle pronajímatel.

Jaké jsou největší výhody služby Flatio?

  1. Žádná kauce ani přemrštěná provize.
  2. Plně zařízené apartmány.
  3. Konečné ceny včetně poplatků za energie.

Jak funguje pronájem apartmánů přes Flatio?

Je to rychlé a snadné. Jednoduše si vyberte svůj oblíbený apartmán, odešlete Žádost o rezervaci a počkejte maximálně 24 hodin na rozhodnutí majitele. Poté budete s jistotou vědět, zda s apartmánem můžete počítat či nikoliv. Pokud ano, budete moci dokončit smluvní proces, který zahrnuje také podpis smlouvy o pronájmu – vše probíhá online z pohodlí Vašeho domova bez nutnosti osobního setkání s majitelem!