Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájem bytu Praha 12 – Modřany

Celá lokalita Modřan je prostoupena lesy i další přírodou v pěkné kombinaci s bytovou zástavbou. Zabydlete se tu na pár týdnů nebo i měsíců i Vy a vyberte si pronájem bytu v Praze 12 – Modřanech.

Vyberte si z 1347 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 12 – Modřany: byty k pronájmu

Vyberte si, v jaké ulici chcete bydlet a mrkněte se do naší mapky, kde jsou přehledně všechny nabízené pronájmy bytů v Praze 12 – Modřanech.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 12 – Modřany

Čeká Vás již brzy pár týdnů nebo i měsíců pobyt v hlavním městě České republiky? Hledáte si kompletně zařízené bydlení, kde složíte každý den hlavu? Mrkněte na nejnovější pronájmy bytů v Praze 12 – Modřanech a užívejte si přírody, která harmonicky prostupuje bytovou zástavbou této pražské čtvrti.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky v Praha 12 – Modřany

Už žádné další vyhazování peněz za platby vysokých provizí pro realitní kanceláře. Vyberte si na Flatio střednědobý pronájem bytu v Praze 12 – Modřanech bez realitky a budete mít ušetřené peníze raz dva. S námi zaplatíte jen 500 Kč za rezervaci a servisní poplatek podle délky plánovaného pobytu v hlavním městě České republiky. Po příjezdu už pak řešíte jen předání klíčů, protože všechny byty jsou kompletně vybavené.