Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájem bytu Praha 12 – Modřany

Celá lokalita Modřan je prostoupena lesy i další přírodou v pěkné kombinaci s bytovou zástavbou. Zabydlete se tu na pár týdnů nebo i měsíců i Vy a vyberte si pronájem bytu v Praze 12 – Modřanech.

Vyberte si z 383 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 12 – Modřany: byty k pronájmu

Vyberte si, v jaké ulici chcete bydlet a mrkněte se do naší mapky, kde jsou přehledně všechny nabízené pronájmy bytů v Praze 12 – Modřanech.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 12 – Modřany

Čeká Vás již brzy pár týdnů nebo i měsíců pobyt v hlavním městě České republiky? Hledáte si kompletně zařízené bydlení, kde složíte každý den hlavu? Mrkněte na nejnovější pronájmy bytů v Praze 12 – Modřanech a užívejte si přírody, která harmonicky prostupuje bytovou zástavbou této pražské čtvrti.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky v Praha 12 – Modřany?

Už žádné další vyhazování peněz za platby vysokých provizí pro realitní kanceláře. Vyberte si na Flatio střednědobý pronájem bytu v Praze 12 – Modřanech bez realitky a budete mít ušetřené peníze raz dva. S námi zaplatíte jen 500 Kč za rezervaci a servisní poplatek podle délky plánovaného pobytu v hlavním městě České republiky. Po příjezdu už pak řešíte jen předání klíčů, protože všechny byty jsou kompletně vybavené.

Jaké jsou největší výhody služby Flatio?

  1. Žádná kauce či přemrštěná provize.
  2. Plně zařízené apartmány.
  3. Konečné ceny včetně poplatků za energie.

Jak funguje služba Flatio?

Získání pronájmu přes Flatio je to rychlé a snadné. Jednoduše si vyberte svůj oblíbený apartmán, odešlete Žádost o rezervaci a počkejte maximálně 24 hodin na rozhodnutí majitele. Poté budete s jistotou vědět, zda s apartmánem můžete počítat či nikoliv. Pokud ano, budete moci dokončit smluvní proces, který zahrnuje také podpis smlouvy o pronájmu – vše probíhá online z pohodlí Vašeho domova bez nutnosti osobního setkání s majitelem!