Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájem bytu Praha 22 – Kolovraty

Máte duši sportovce a vybíráte si, v jaké čtvrti budete bydlet následující měsíc nebo i celý rok svého pobytu v ČR? Zvolte si pronájem bytu v Praze 22 – Kolovratech, kde sídlí větší množství sportovních organizací.

Vyberte si z 383 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 22 – Kolovraty: byty k pronájmu

Chcete to mít blízko na sportoviště nebo třeba dobrou kávu? Vyberte si na naší mapce, v jakém pronájmu bytu v Praze 22 – Kolovratech chcete bydlet.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 22 – Kolovraty

Máte zájem o volbu z nejnovějších bytů k pronájmu v Praze 22 – Kolovratech, kde můžete jako první nájemník zhodnotit kvalitu WiFi připojení nebo třeba možnosti parkování? Vyberte si pro hledání svého bydlení start-up Flatio a mějte kde bydlet 4 týdny, půl roku nebo i celých 12 měsíců.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Hledáte pronájem bydlení bez realitky či kauce v Praha 22 – Kolovraty?

Už máte za sebou špatnou zkušenost s realitní kanceláří a chcete se jí podruhé vyhnout? Vyberte si na Flatio lépe a levněji pronájem bytu v Praze 22 – Kolovratech na 4 týdny, půl roku nebo i 12 měsíců. Omrkněte si dopředu přiložené virtuální prohlídky, které si projděte svým tempem odkudkoliv ze světa, kde máte internet. Pak už stačí jen jednoduše bydlení rezervovat a vyčkat max. 24 hodin na potvrzení.

Jaké jsou největší výhody služby Flatio?

  1. Žádná kauce či přemrštěná provize.
  2. Plně zařízené apartmány.
  3. Konečné ceny včetně poplatků za energie.

Jak funguje služba Flatio?

Získání pronájmu přes Flatio je to rychlé a snadné. Jednoduše si vyberte svůj oblíbený apartmán, odešlete Žádost o rezervaci a počkejte maximálně 24 hodin na rozhodnutí majitele. Poté budete s jistotou vědět, zda s apartmánem můžete počítat či nikoliv. Pokud ano, budete moci dokončit smluvní proces, který zahrnuje také podpis smlouvy o pronájmu – vše probíhá online z pohodlí Vašeho domova bez nutnosti osobního setkání s majitelem!