Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájem bytu Praha 22 – Kolovraty

Máte duši sportovce a vybíráte si, v jaké čtvrti budete bydlet následující měsíc nebo i celý rok svého pobytu v ČR? Zvolte si pronájem bytu v Praze 22 – Kolovratech, kde sídlí větší množství sportovních organizací.

Vyberte si z 1345 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 22 – Kolovraty: byty k pronájmu

Chcete to mít blízko na sportoviště nebo třeba dobrou kávu? Vyberte si na naší mapce, v jakém pronájmu bytu v Praze 22 – Kolovratech chcete bydlet.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 22 – Kolovraty

Máte zájem o volbu z nejnovějších bytů k pronájmu v Praze 22 – Kolovratech, kde můžete jako první nájemník zhodnotit kvalitu WiFi připojení nebo třeba možnosti parkování? Vyberte si pro hledání svého bydlení start-up Flatio a mějte kde bydlet 4 týdny, půl roku nebo i celých 12 měsíců.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky v Praha 22 – Kolovraty

Už máte za sebou špatnou zkušenost s realitní kanceláří a chcete se jí podruhé vyhnout? Vyberte si na Flatio lépe a levněji pronájem bytu v Praze 22 – Kolovratech na 4 týdny, půl roku nebo i 12 měsíců. Omrkněte si dopředu přiložené virtuální prohlídky, které si projděte svým tempem odkudkoliv ze světa, kde máte internet. Pak už stačí jen jednoduše bydlení rezervovat a vyčkat max. 24 hodin na potvrzení.