Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájem bytu Praha 22 – Uhříněves

Hledáte si bydlení pro svůj blížící se pobyt v hlavním městě České republiky v lokalitě, kde to neustále žije a život nestojí? Ideální volbou pro Vás bude střednědobý pronájem bytu v Praze 22 – Uhříněvsi.

Vyberte si z 382 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 22 – Uhříněves: byty k pronájmu

Mrkněte do naší mapky a vyberte si sami, v jakém pronájmu v Praze 22 – Uhříněvsi chcete bydlet 4 týdny, půl roku nebo i 12 měsíců.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 22 – Uhříněves

Už ani kamenem nedohodíte a přijde řada na Váš blížící se pracovní nebo třeba i studijní pobyt v hlavním městě České republiky? Mrkněte se na Flatio na aktuálně přidané nejnovější byty k pronájmu v Praze 22 – Uhříněvsi a zvolte si své ideální bydlení na měsíc nebo třeba i celý rok.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Hledáte pronájem bytu bez realitky a kauce v Praha 22 – Uhříněves snadno a rychle?

Chcete si vybrat pěkné bydlení odkudkoliv ze světa, kde se zrovna nacházíte? Ať zrovna pobýváte v Číně nebo třeba Itálii, stačí se mrknout na start-up Flatio a jeho virtuální prohlídky u všech nabídek pronájmů bytů v Praze 22 – Uhříněvsi. Pak jen zvolíte ideální místo pro svůj měsíční nebo i celoroční pobyt v hlavním městě České republiky a během návštěvy budete mít zajištěné parádní bydlení podle svých představ.

Proč si pronajmout bydlení právě přes Flatio?

  1. Žádná kauce či přemrštěná provize.
  2. Plně zařízené apartmány včetně internetového připojení.
  3. Konečné ceny včetně poplatků za energie.

Jak to celé funguje?

Získání pronájmu přes Flatio je to rychlé a snadné. Jednoduše si vyberte svůj oblíbený apartmán, odešlete Žádost o rezervaci a počkejte maximálně 24 hodin na rozhodnutí majitele. Poté budete s jistotou vědět, zda s apartmánem můžete počítat či nikoliv. Pokud ano, budete moci dokončit smluvní proces, který zahrnuje také podpis smlouvy o pronájmu – vše probíhá online z pohodlí Vašeho domova bez nutnosti osobního setkání s majitelem!