Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Pronájem bytu Praha 22 – Pitkovice

Máte rádi, když zůstáváte neustále v kontaktu s přírodou? Vyberte si pro svůj pobyt vhodný pronájem bytu v Praze 22 – Pitkovicích a užijte si, že máte vzácné stepní rostlinné i živočišné druhy jen pár kroků od sebe.

Vyberte si z 382 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 22 – Pitkovice: byty k pronájmu

Naše mapka Vám snadno ukáže, které z pronájmů bytů v Praze 22 – Pitkovicích jsou aktuálně dostupné a Vy tak můžete vybrat ideální bydlení pro Vaše potřeby.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 22 – Pitkovice

Jaké jsou nejnovější byty k pronájmu, které si můžete sehnat pro svůj blížící se pobyt v Praze 22 – Pitkovicích? Mrkněte se na web Flatio a vyberte si z aktuálně přidaných nabídek ideální bydlení, které splní Vaše požadavky na lokalitu, vybavení, spotřebiče nebo třeba i parkovací místo u domu.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Sháníte pronájem bytu bez realitky a kauce v Praha 22 – Pitkovice?

Proč by bylo nutné obracet se při hledání bydlení na měsíc nebo i celý rok na realitní kanceláře? V hlavním městě České republiky si s tím hravě poradí i start-up Flatio a jeho střednědobé pronájmy bytů v Praze 22 – Pitkovicích, které je možné rezervovat na 4 týdny, 6 měsíců nebo i celý 1 rok. Vlezete se do termínu? Tak neváhejte déle a požádejte si o rezervaci vybraného bydlení, ať Vám ji nikdo nevyfoukne.

Jaké jsou největší benefity služby Flatio?

  1. Žádná kauce či přemrštěná provize.
  2. Plně zařízené apartmány.
  3. Nejpozději do 24 hodin po odeslání žádosti o rezervaci se dozvíte, zda je bydlení Vaše či nikoliv.

Jak funguje pronájem apartmánů přes Flatio?

Je to rychlé a snadné. Jednoduše si vyberte svůj oblíbený apartmán, odešlete Žádost o rezervaci a počkejte maximálně 24 hodin na rozhodnutí majitele. Poté budete s jistotou vědět, zda s apartmánem můžete počítat či nikoliv. Pokud ano, budete moci dokončit smluvní proces, který zahrnuje také podpis smlouvy o pronájmu – vše probíhá online z pohodlí Vašeho domova bez nutnosti osobního setkání s majitelem!