Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Počet bytů/pokojů ihned k pronájmu na flatio.cz 806
Nejlevnější nabídka dostupná k pronájmu 7500 Kč
Nejdražší nabídka k pronájmu v lokalitě Praha u stanice metra Jinonice 140000 Kč
Bonusy při sjednání pronájmu přes Flatio bez kauce, online smlouva
Největší byt v nabídce v lokalitě Praha u stanice metra Jinonice 270 m2
Nejmenší byt, který je ihned k pronájmu 11 m2
Celkový počet uskutečněných pronájmů přes Flatio v této lokalitě 1426

Hodnocení lokality Praha u stanice metra Jinonice

Lokalita Praha u stanice metra Jinonice byla návštěvníky a zájemci o bydlení hodnocena celkem 1376 krát.

Čím atraktivnější lokalita je, tím více bude žádaná. Neváhejte tedy a raději uzavřete svou smlouvu o pronájmu bytu nebo pokoje ještě dnes. Všechny nabídky dostupné v Praha u stanice metra Jinonice zobrazujeme na mapě, kde přehledně vidíte ceny nájmů za 30 dnů pro jednotlivé nabídky pronájmů.

Nájemní byty a pokoje v lokalitě Praha u stanice metra Jinonice a okolí. Vyberte si ten nejlepší pro bydlení na pár měsíců

Někdo preferuje levnou a dostupnou garsonku, jiný zase luxusní apartmán. U nás najdete 806 volných bytů ihned k pronájmu. Byty k pronájmu ve městě Praha u stanice metra Jinonice, konkrétně v lokalitě Praha u stanice metra Jinonice, máme pro každého, ať už upřednostňujete ruch města, nebo ubytování v soukromí v okrajové části, kde se můžete z balkonu dívat do přírody a budete to mít kousek do práce.


Nové byty a pokoje k pronájmu ve městě Praha u stanice metra Jinonice a okolí. Bez kauce a přímo od majitelů

Flatio spolupracuje přímo s majiteli nemovitostí, kteří chtějí pronajímat bez realitky. Na profilu každého pronajímatele se můžete jednoduše podívat o koho se jedná a jak jej hodnotí předchozí nájemníci. Na Flatio jsme nastavili speciální principy pronájmů na pár měsíců. Takže u majitelů nemovitostí ani dalších pronajímatelů nebudete hradit žádnou kauci. Nejsme realitka, ale inovativní společnost, která přenáší celý proces pronájmu bytu do online řešení. Spoustu bytů k pronájmu v lokalitě Praha u stanice metra Jinonice lidé z Flatio osobně prošli, nafotili a vytvořili pro ně virtuální prohlídky. I proto ručíme za pravdivé informace u všech nabídek bydlení. Hledáte raději byt s výtahem, nebo si schody vyběhnete v rámci tréninku? V detailu bytu vždy zjistíte jeho kompletní vybavení.

Martina P.
od  23 920  / 30 dní
od  825  / noc
Celý byt · 2 osoby · 44 m2 ·
Vhodné pro firmy!
Speciálně vytipovaný byt, který odpovídá požadavkům firemních zákazníků
Business
Byt k pronájmu - Praha 5 - Jinonice, 2+kk
 Ověřeno ·
4 hodnocení

Nejlepší nájemní byty a pokoje v lokalitě Praha u stanice metra Jinonice. Hodnocené samotnými nájemníky

Pokud hledáte ubytování ve městě Praha u stanice metra Jinonice, kde máte jistotu, že nebudete zklamáni, jste na správném místě. Následující nemovitosti jsou nejlepší volbou k pronájmu v této lokalitě. Nezáleží na tom, jestli jde o extra levné a dostupné ubytování v garsonce, nebo podkrovní apartmán s luxusním vybavením. Nájemníkům se nich prostě několik měsíců dobře bydlelo a podělili se s hodnocením pronajatého bytu.

Martina P.
od  23 920  / 30 dní
od  825  / noc
Celý byt · 2 osoby · 44 m2 ·
Vhodné pro firmy!
Speciálně vytipovaný byt, který odpovídá požadavkům firemních zákazníků
Business
Byt k pronájmu - Praha 5 - Jinonice, 2+kk
 Ověřeno ·
4 hodnocení

Naposledy pronajaté byty v lokalitě Praha u stanice metra Jinonice a okolí

Takovéhle krásné byty si naši šťastní nájemníci ve městě Praha u stanice metra Jinonice právě pronajali. Inspirujte se při hledání vašeho ubytování, volné byty k pronájmu máme i pro vás. Nejlevnější nabídka pronájmu v lokalitě Praha u stanice metra Jinonice je dostupná již za 7500 Kč za 30 dní a v ceně jsou již zahrnuty služby a internet.

Martina P.
od  23 920  / 30 dní
od  825  / noc
Celý byt · 2 osoby · 44 m2 ·
Vhodné pro firmy!
Speciálně vytipovaný byt, který odpovídá požadavkům firemních zákazníků
Business
Byt k pronájmu - Praha 5 - Jinonice, 2+kk
 Ověřeno ·
4 hodnocení

Nejnovější informace z lokality Praha u stanice metra Jinonice a okolí právě na našem blogu

Zajímá vás, na co se v lokalitě Praha u stanice metra Jinonice můžete těšit po vašem příjezdu? Jak se tu bydlelo předchozím nájemníkům? Koukněte se na naše poslední články.

Žádné články nebyly nalezeny

Bydlení ve městě Praha u stanice metra Jinonice je jak pro zaměstnance, nomády nebo studenty

Každý preferuje jiný typ ubytování. Proto pro vás Flatio ve městě Praha u stanice metra Jinonice připravilo výběr toho nejlepšího ať už jste student, který se chystá na Erasmus, zaměstnanec, který se přesidluje do jiného státu (expat) či města nebo digitální nomád, který potřebuje změnu pracovního místa pro lepší produktivitu práce. Níže najdete seznam těch nejlepších bytů k pronájmu v lokalitě Praha u stanice metra Jinonice právě pro vás.