Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 9 Vysočany Vyberte

Pronájem bytu Praha 9 – Vysočany

Zabydlete se v lokalitě hlavního města České republiky, která bývala před stovkami let starou románskou osadou. Mrkněte se na pronájem bytu v Praze 9 – Vysočanech na Flatio a sežeňte si příjemné místo k pobytu.

Vyberte si z 539 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 9 – Vysočany: byty k pronájmu

Už jste si vybrali střednědobý pronájem bytu v Praze 9 – Vysočanech? Zvolte si podle naší přehledné mapky ideální ulici i bydlení a požádejte o rezervaci.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 9 – Vysočany

Chcete si sehnat vhodné bydlení pro blížící se pobyt, který Vás čeká v hlavním městě České republiky? Na Flatio si omrkněte nejnovější byty k pronájmu v Praze 9 – Vysočanech. Vy tak nemusíte spoléhat na předražené hotely, ale ubytujete se v příjemném domácím prostředí podle svého výběru.

25 000  / 30 dní
833  / den
Včetně všech služeb

Pronájem bytu bez realitky v Praha 9 – Vysočany

Nevrážejte peníze do zbytečně vysokých provizí, které si nechávají platit realitní kanceláře za zprostředkování bydlení v hlavním městě ČR. Pronájem bytu v Praze 9 – Vysočanech si seženete snadno na Flatio a můžete si ho rezervovat na 4 týdny, půl roku nebo i 12 měsíců. Budeme za to po Vás chtít jen 500 Kč za rezervaci a servisní poplatek podle délky plánovaného pobytu ve zvolené lokalitě.