Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 9 Libeň

Pronájem bytu Praha 9 – Libeň

Proč byste si měli sehnat na Flatio střednědobý pronájem bytu v Praze 9 – Libni? Je to kousek od centra, a navíc se v této čtvrti odehrály historické události, které změnily osud lidí z České republiky.

Vyberte si z 541 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 9 – Libeň: byty k pronájmu

Vyberte si pronájem bytu v Praze 9 – Libni, kde budete mít výhled na Vltavu. Ověřte si polohu na naší mapce a požádejte si o rezervaci.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 9 – Libeň Návštěvu hlavního města České republiky máte již před sebou a láká Vás bydlení v lokalitě, která byla centrem několika historických událostí? Mrkněte se na pár týdnů nebo i celý rok na nabídku nejnovějších bytů k pronájmu v Praze 9 – Libni a vyberte si ideální bydlení, které splní Vaše požadavky na čtvrť i vybavení.

36 000  / 30 dní
1 200  / den
Včetně všech služeb
od  23 275  / 30 dní
od  776  / den
Včetně všech služeb
od  40 841  / 30 dní
od  1 361  / den
Včetně všech služeb

Pronájem bytu bez realitky v Praha 9 – Libeň

Shánění bydlení v hlavním městě České republiky je úkol, který zvládnete v pohodě i bez využití služeb realitní kanceláře, která za zprostředkování inkasuje přemrštěné provize. Sledujte nabídky na Flatio a vyberte si ideální pronájem bytu v Praze 9 – Libni bez realitky. Vyhnete se tak makléřům i předraženým hotelům a můžete své peníze investovat do poznávání této historicky významné čtvrti.