Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 9 Prosek Vyberte

Pronájem bytu Praha 9 – Prosek

Chcete svůj blížící se pobyt strávit v lokalitě, ve které bydlely významné české osobnosti i celebrity? Vyberte si na Flatio střednědobý pronájem bytu v Praze 9 – Proseku a mějte kde bydlet měsíc nebo i celý rok.

Vyberte si z 409 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 9 – Prosek: byty k pronájmu

Láká Vás bydlení blízko metra nebo MHD, abyste to měli do různých koutů hlavního města kousek? Vyberte si pronájem bytu v Praze 9 – Proseku na naší mapce.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 9 – Prosek

Vyzkoušejte jako první na seznamu zájemců bydlení, které si vyberete mezi nejnovějšími byty k pronájmu v Praze 9 – Proseku na Flatio. Už žádné utrácení za předražené hotely a penziony, mějte pro svůj blížící se studijní, pracovní nebo výletní pobyt zajištěno pohodlí v domácím prostředí.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky v Praha 9 – Prosek

Bydlete 4 týdny, půl roku nebo i celých 12 měsíců v pronájmu bytu v Praze 9 – Proseku bez realitky a staňte se hrdým obyvatelem čtvrti, ve které získal významný český spisovatel díky své archeologické činnosti nápady na knihy. Placení vysokých provizí se vyhnete obloukem a uspořené peníze tak můžete vložit do objevování Prahy. U nás totiž platíte jen 500 Kč za rezervaci a servisní poplatek.


Pronájmy bytů v dalších lokalitách