Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 4 Krč Vyberte

Pronájem bytu Praha 4 – Krč

Zažijte hlavní město České republiky se všemi jeho krásami. Sežeňte si dopředu na Flatio střednědobý pronájem bytu v Praze 4 – Krči, lokalitě, kde se narodili a žili významní čeští spisovatelé.

Vyberte si z 409 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 4 – Krč: byty k pronájmu

Jak si můžete ulehčit hledání vysněného bydlení? Mrkněte do mapky od Flatio, kde máte přehledně vyznačené všechny dostupné pronájmy bytů v Praze 4 – Krči.


Pronájem bytu – Praha 4 – Krč – bez realitky

Buďte tím, kdo jako první vyzkouší nejnovější byty k pronájmu v Praze 4 – Krči, které byly přidány na Flatio. Mrkněte na virtuální prohlídky a požádejte si o rezervaci. Jakmile Vám ji do 24 hodin potvrdí, tak po příjezdu zažijete na vlastní kůži, zda je WiFi rychlá, jak se uvádí nebo jestli je postel pohodlnější než u Vás doma.

38 000  / 30 dní
1 267  / den
Včetně všech služeb

Pronájem bytu bez realitky v Praha 4 – Krč

I bez realitní kanceláře si můžete v hlavním městě České republiky sehnat krásné bydlení podle svých představ na pár týdnů nebo třeba i celý rok. Stačí mrknout na web od Flatio, vybrat lokalitu a výběr začíná! Zvolte si ideální pronájem bytu v Praze 4 bez realitky a zbytečně vysokých provizí pro makléře. Náš tým to zvládne jen s dvěma poplatky – servisní podle délky pobytu a za rezervaci.


Pronájmy bytů v dalších lokalitách