Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 4 Kunratice

Pronájem bytu Praha 4 – Kunratice

Čeká Vás studijní nebo pracovní cesta do hlavního města České republiky, ale rádi byste i tak zůstali v kontaktu s přírodou? Vyberte si pronájem bytu v Praze 4 – Kunraticích a budete mít na blízku největší pražský les.

Vyberte si z 523 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 4 – Kunratice: byty k pronájmu

Rádi byste bydleli blíže lesu nebo naopak dáváte přednost bytové zástavbě? Vyberte si přesnou lokalitu pronájmu bytu v Praze 4 – Kunraticích v naší mapce.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 4 – Kunratice

Už se Vám párkrát podařilo ulovit mezi nabídkami bydlení ideální kousek podle Vašich potřeb? Zopakujte si svůj úspěch opět na Flatio a zvolte si z nejnovějších bytů k pronájmu v Praze 4 – Kunraticích. Pro usnadnění vaší volby sáhněte po přiložených virtuálních prohlídkách a pečlivě je omrkněte.

V tuto chvíli tu žádné nabídky nemáme. Prohlédněte si zatím nabídky v celém městě.


Pronájem bytu bez realitky v Praha 4 – Kunratice

Proč vyhazovat zbytečně peníze za služby realitní kanceláře a jejího makléře? Na Flatio si zvládnete odkudkoliv ze světa sehnat pronájem bytu v Praze 4 – Kunraticích bez realitky na 4 týdny, půl roku nebo třeba i plných 12 měsíců. Prohlédněte si přiložené virtuální prohlídky svým tempem a u zvoleného bydlení si požádejte o rezervaci. Nejpozději do 24 hodin budete vědět, zda můžete s bytem počítat.