Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 4 Podolí Vyberte

Pronájem bytu Praha 4 – Podolí

Blíží se Vám pobyt v hlavním městě České republiky a hledáte si nyní místo, kde strávíte celou dobu své cesty? Ubytujte se na pravém břehu Vltavy a sežeňte si na Flatio pronájem bytu v Praze 4 – Podolí.

Vyberte si z 409 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 4 – Podolí: byty k pronájmu

Zatím nevíte, v jaké čtvrti Podolí chcete bydlet? Přehledná mapka na Flatio Vám usnadní výběr z nabízených pronájmů bytů v Praze 4.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 4 – Podolí

Chcete z okna výhled na Vltavu? Nebo mít třeba nábřeží jen pár kroků od domu? Vyberte si na Flatio pro svůj blížící se pobyt v hlavním městě České republiky z nejnovějších bytů v pronájmu v Praze 4 – Podolí a vyzkoušejte nabízené bydlení jako první. Rezervovat si byt můžete na pár týdnů nebo i celý 1 rok.

29 990  / 30 dní
1 000  / den
Včetně všech služeb
Byt k pronájmu - Praha 4 - Podolí
Ověřeno společností Flatio · Ověřeno nájemníky ·
5 hodnocení

Pronájem bytu bez realitky v Praha 4 – Podolí

Blíží se Vám pobyt v hlavním městě České republiky? Sháníte si bydlení, ale nechcete utrácet peníze za předražené hotely, penziony ani makléře? Mrkněte se na start-up Flatio a jeho nabídku střednědobých pronájmů na 4 týdny, půl roku nebo i 12 měsíců. Pak už si stačí jen vybrat ideální pronájem bytu v Praze 4 – Podolí bez realitky podle přiložených virtuálních prohlídek a požádat o rezervaci.


Pronájmy bytů v dalších lokalitách