Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 4 Nusle Vyberte

Pronájem bytu Praha 4 – Nusle

Láká Vás bydlet v pražské čtvrti s dlouhou historií? Zvolte si na Flatio pronájem bytu v Praze 4 – Nuslích a nechte na sebe dýchat atmosféru samotného srdce Evropy po celou dobu svého pobytu.

Vyberte si z 409 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 4 – Nusle: byty k pronájmu

Chcete na první pohled vidět, kde je umístěný Vámi vybraný byt? Mrkněte do mapky a mějte všechny volné byty k pronájmu v Praze 4 – Nuslích na jednom místě.


Nejnovější byty k pronájmu v Praha 4 – Nusle

Máte v plánu pracovní, studijní nebo výletní cestu do hlavního města České republiky a už se nyní poohlížíte po ideálním bydlení? Mrkněte se na nabídku nejnovějších bytů k pronájmu v Praze 4 – Nuslích a staňte se prvním nájemníkem, který ohodnotí kvalitu i reálnost popisu uvedeného na webu.

50 000  / 30 dní
1 667  / den
Včetně všech služeb
42 000  / 30 dní
1 400  / den
Včetně všech služeb
50 000  / 30 dní
1 667  / den
Včetně všech služeb

Pronájem bytu bez realitky v Praha 4 – Nusle

Vyberte si ideální pronájem bytu v Praze 4 – Nuslích bez realitky, obraťte se na start-up Flatio a mrkněte se na nabídky na webu, ke kterým jsou přiložené i virtuální prohlídky. Usnadníte si tak volbu svého bydlení na 4 týdny, půl roku nebo i 12 měsíců pobytu. Vše navíc bez vysokých provizí od realitních kanceláří nebo plateb předraženým hotelům. S byty na Flatio ušetříte a zároveň dostanete kvalitu.