Brno Hrad Špilberk: pronájem bytů, byty k pronájmu - Flatio - Flatio
Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma

Počet bytů/pokojů ihned k pronájmu na Flatio 1
Nejlevnější nabídka dostupná k pronájmu 14 296 Kč
Nejdražší nabídka k pronájmu v lokalitě Brno Hrad Špilberk 14 296 Kč
Bonusy při sjednání pronájmu přes Flatio bez kauce, online smlouva
Největší byt v nabídce v lokalitě Brno Hrad Špilberk 32 m2
Nejmenší byt, který je ihned k pronájmu 32 m2
Celkový počet uskutečněných pronájmů přes Flatio v této lokalitě 1

Hodnocení lokality Brno Hrad Špilberk

Lokalita Brno Hrad Špilberk byla návštěvníky a zájemci o bydlení hodnocena celkem 53 krát.

Čím atraktivnější lokalita je, tím více bude žádaná. Neváhejte tedy a raději uzavřete svou smlouvu o pronájmu bytu nebo pokoje ještě dnes. Všechny nabídky dostupné v Brno Hrad Špilberk zobrazujeme na mapě, kde přehledně vidíte ceny nájmů za 30 dnů pro jednotlivé nabídky pronájmů.

Nájemní byty a pokoje v lokalitě Brno Hrad Špilberk a okolí. Vyberte si ten nejlepší pro bydlení na pár měsíců

Někdo preferuje levnou a dostupnou garsonku, jiný zase luxusní apartmán. U nás najdete 1 volných bytů ihned k pronájmu. Byty k pronájmu ve městě Brno Hrad Špilberk, konkrétně v lokalitě Brno Hrad Špilberk, máme pro každého, ať už upřednostňujete ruch města, nebo ubytování v soukromí v okrajové části, kde se můžete z balkonu dívat do přírody a budete to mít kousek do práce.


Nové byty a pokoje k pronájmu ve městě Brno Hrad Špilberk a okolí. Bez kauce a přímo od majitelů

Flatio spolupracuje přímo s majiteli nemovitostí, kteří chtějí pronajímat bez realitky. Na profilu každého pronajímatele se můžete jednoduše podívat o koho se jedná a jak jej hodnotí předchozí nájemníci. Na Flatio jsme nastavili speciální principy pronájmů na pár měsíců. Takže u majitelů nemovitostí ani dalších pronajímatelů nebudete hradit žádnou kauci. Nejsme realitka, ale inovativní společnost, která přenáší celý proces pronájmu bytu do online řešení. Spoustu bytů k pronájmu v lokalitě Brno Hrad Špilberk lidé z Flatio osobně prošli, nafotili a vytvořili pro ně virtuální prohlídky. I proto ručíme za pravdivé informace u všech nabídek bydlení. Hledáte raději byt s výtahem, nebo si schody vyběhnete v rámci tréninku? V detailu bytu vždy zjistíte jeho kompletní vybavení.

StayProtection + Stay Benefits Ověřeno nájemníky
1. 7. - 27. 11. (150 dní)
500  480  / noc

71 481  celkem + 6 892  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce

Nejlepší nájemní byty a pokoje v lokalitě Brno Hrad Špilberk. Hodnocené samotnými nájemníky

Pokud hledáte ubytování ve městě Brno Hrad Špilberk, kde máte jistotu, že nebudete zklamáni, jste na správném místě. Následující nemovitosti jsou nejlepší volbou k pronájmu v této lokalitě. Nezáleží na tom, jestli jde o extra levné a dostupné ubytování v garsonce, nebo podkrovní apartmán s luxusním vybavením. Nájemníkům se nich prostě několik měsíců dobře bydlelo a podělili se s hodnocením pronajatého bytu.

StayProtection + Stay Benefits Ověřeno nájemníky
1. 7. - 27. 11. (150 dní)
500  480  / noc

71 481  celkem + 6 892  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce

Naposledy pronajaté byty v lokalitě Brno Hrad Špilberk a okolí

Takovéhle krásné byty si naši šťastní nájemníci ve městě Brno Hrad Špilberk právě pronajali. Inspirujte se při hledání vašeho ubytování, volné byty k pronájmu máme i pro vás. Nejlevnější nabídka pronájmu v lokalitě Brno Hrad Špilberk je dostupná již za 14 296 Kč za 30 dní a v ceně jsou již zahrnuty služby a internet.

StayProtection + Stay Benefits Ověřeno nájemníky
1. 7. - 27. 11. (150 dní)
500  480  / noc

71 481  celkem + 6 892  jednorázový servisní poplatek

Včetně všech služeb · Bez kauce


Bydlení ve městě Brno Hrad Špilberk je jak pro zaměstnance, nomády nebo studenty

Každý preferuje jiný typ ubytování. Proto pro vás Flatio ve městě Brno Hrad Špilberk připravilo výběr toho nejlepšího ať už jste student, který se chystá na Erasmus, zaměstnanec, který se přesidluje do jiného státu (expat) či města nebo digitální nomád, který potřebuje změnu pracovního místa pro lepší produktivitu práce. Níže najdete seznam těch nejlepších bytů k pronájmu v lokalitě Brno Hrad Špilberk právě pro vás.