Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 1 Staré Město Vyberte

Pronájem bytu Praha 1 – Staré město

Bydlet v samém srdci Evropy je kouzelné. Využijte i Vy možnosti pobývat měsíc nebo třeba i celý jeden rok ve střednědobém pronájmu bytu v Praze 1 – Starém městě a užijte si svou cestu do ČR naplno.

Vyberte si z 409 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 1 – Staré město: byty k pronájmu

Sežeňte si na Flatio pronájem bytu v Praze 1 – Starém městě snadno a rychle. Vyberte si na mapce ideální lokalitu i byt a požádejte si o rezervaci.


Nejnovější byty k pronájmu v Praze 1 – Starém Městě

Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí. Buďte připraveni a každý den si prohlédněte nejnovější byty k pronájmu v Praze 1 – Starém městě na Flatio. Nenechte si utéct ideální bydlení na 4 týdny, půl roku nebo i 12 měsíců, včas omrkněte virtuální prohlídky nabídek a vyberte si své budoucí sídlo na pár týdnů nebo i měsíců.

55 000  / 30 dní
1 833  / den
Včetně všech služeb
od  56 640  / 30 dní
od  1 888  / den
Včetně všech služeb
od  36 540  / 30 dní
od  1 218  / den
Včetně všech služeb

Pronájem bytu bez realitky v Praze 1 – Starém Městě

Hledáte si pronájem bytu v Praze 1 – Starém městě, ale nadsazené provize realitních kanceláří u vybraných bydlení nechcete podporovat? Na Flatio si snadno seženete střednědobý pronájem bez realitky a vysokých poplatků, které jdou do kapsy makléřům. S námi to jde rychle a levně, obraťte se na náš tým a sežeňte si bydlení na pár týdnů nebo i měsíců v samotném centru hlavního města České republiky.