Přihlásit se jako nájemník Přihlásit se jako majitel Přihlásit se jako firma
Flatio.cz Česká republika Praha Praha 1 Vinohrady

Pronájem bytu Praha 1 – Vinohrady

Chcete mít centrum města za rohem a všechno od sebe kousek? Na Flatio najdete nabídku střednědobých pronájmů bytů v Praze 1 – Vinohradech. Sehnat je možné bydlení na měsíc nebo třeba i celý rok.

Vyberte si z 409 nabídek bydlení na Flatio:
Nastěhování - Vystěhování
Hledat

Praha 1 – Vinohrady: byty k pronájmu

Mapka od Flatio Vám usnadní výběr pronájmu bytu v Praze 1 – Vinohradech. Přehledně ukazuje základní informace o nabídkách včetně ceny i lokality.


Nejnovější byty k pronájmu v Praze 1 – Vinohrady

Máte rádi novinky a nebojíte se je využít vždy jako první? Omrkněte virtuální prohlídky u nejnovějších bytů k pronájmu v Praze 1 – Vinohradech na Flatio a vyberte si ideální bydlení pro Vaše potřeby v hlavním městě ČR. Všechny nabídky na webu mají zajištěno kompletní vybavení nábytkem i příslušenstvím.

39 000  / 30 dní
1 300  / den
Včetně všech služeb
od  71 250  / 30 dní
od  2 375  / den
Včetně všech služeb
od  42 750  / 30 dní
od  1 425  / den
Včetně všech služeb

Pronájem bytu bez realitky v Praze 1 – Vinohrady

Plánujete pracovní, studijní nebo třeba i výletní cestu do hlavního města České republiky? Sežeňte si dopředu vhodné bydlení, které splní Vaše požadavky na pohodlí i lokalitu. Start-up Flatio Vám pomůže sehnat pronájem bytu v Praze 1 – Vinohradech bez realitky a jejich vysokých provizí. S námi platíte jen za rezervaci 500 Kč a servisní poplatek podle délky pobytu. Ušetřené peníze tak můžete využít pro poznávání srdce Evropy.